Son Kullanım Tarihi Geçmiş Supplementler

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve THaRuLe tarafından 21 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. THaRuLe

THaRuLe Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar öncelikle selamlar herkese sizlere birşey sormak istiyorum tarihi geçmiş supplementler hakkında forumda araştırma yaptım ama genede konu açmadan duramadım cevaplarsanız çok sevinirim saolun şimdiden

Elimde Weider Glutamine var
    01.09 Son Kullanım Tarihi geçmiş maalesef ki :(
    içini açtım baktım biraz topak yapmış ama glutamine topak yapmaya müsait sanki daha öncede vardı böyle topaklar biraz nemli ortamda saklandı bu Optimum gainer kadar güzel muhafaza edemedim ama kutusu çok sağlam bu glutamine in hava ve nem almaya pek yol açıcak değil gibi .
    2. olarakta kilo aldırıcı olarak
    OPTIMUM NUTRITION SERIOUS MASS
    Bendeki Kırmızı Poşette bu yeni tasarımı sanırım ( 2008 de alınmıştı )
    XP DATE : 04:09 Yazıyor üstünde paketin
    içini açtım baktım nerdeyse yarısından fazlasını kullanmamışım hiç bir topaklanma yok gayet düzgün duruyor ama güzel bir alanda muhafaza etmiştim .

Şimdi sormak istediğim bu ürünleri kullanabilirmiyim sağlık problemi ( abartı olacak ama kanser vs.. ) yapmasın sağlığımızı bozmasın ilerki zamanlarda
    Glutamine kullanılabilirmi ?
    Optimum Gainer Kullanılabilirmi tarihlerini ayrı ayrı girdim ayrı ayrı cevap yazabilirseniz sevinirim ilginize teşekkür ediyorum .

Son düzenleme: 21 Temmuz 2009
  2. onur\m/arda

onur\m/arda Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşım canını yolda mı buldun at çöpe sen daha onemlısın ya bırak paraya kıy ;)

BlackBurn ve Miracle bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş