Son Gelişmeler Üzerine BFTR Yönetim Duyurusu

Konusu '***Duyurular***' forumundadır ve bonatschi tarafından 18 Kasım 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
 1. bonatschi
  Offline

  bonatschi Özel Üye

  Katılım:
  10 Ocak 2006
  Mesajlar:
  3.855
  Beğenileri:
  4.920
  Ödül Puanları:
  0
  Yer:
  Londra
  Değerli BFTR ailesi,

  Son günlerde forumumuzda artan gerilimin ve bir grup üyenin yönetim muhalifi iddiaları ve argümanlarıyla öne çıkışının farkında olduğunuzu tahmin ediyoruz.

  BFTR yönetimi olarak bu hoş olmayan gelişmeler üzerine, bu tepkilerin tüm forum ailesinin duruşunu mu yansıttığı, yoksa bu gerilimin bir takım muhalif üyenin ortak çabası ve planları sonucu mu şekillendiği sorusunun cevaplarını aramak adına toplantılar ve incelemeler yaptık.

  Birkaç gündür konu ile ilgili somut bir hamlede bulunmamamızın nedeni de, uygulamaya geçmeden önce yapacaklarımızın sağlam temellere ve kanıtlara dayanmasını sağlamak adına uzun süreler çabalamamızdır.

  Yönetim olarak konuyu incelememiz ve araştırmalarımız sonucu aşağıda belirttiğimiz üyelerin daha önceden planlı olarak yönetim muhalifi bir duruş almaya karar verdiklerini, bunu gerçekleştirmek için gerekli organizasyonu ve planı yaptıklarını ve tüm hareketlerinin organize bir çabanın ürünü olduğu sonuçlarına ulaştık.Hatta kendi aralarında "forum çetesi kurduk" şeklinde ifadeler kullanıklarını öğrendik. Bahsedilen üyeler şunlardır:

  Sedif
  SEZER YZL
  skilful
  smltncr
  HeavyDuty
  TosSsi

  BFTR Yönetimi, bu yaşanan gelişmeler üzerine şu kararları almıştır:

  • Üstte kullanıcı isimleri verilen üyeler forumdan süresiz uzaklaştırılmıştır.
  • Forum kurallarında bir takım değişikliklere gidilmiştir.

  Bu gelişmelerden çıkardığımız ve bizleri çok mutlu eden EN ÖNEMLİ SONUÇ forum ailesinin her zaman sorumlulukların bilincinde olduğunu, yeri geldiğinde foruma sahip çıktığını, çıkacağını ve bazı gerçeklerin farkında olduğunu görmemiz oldu.
  Bu da bugüne kadar hep beraber büyüttüğümüz bu forumda, yaptıklarımızla doğru yolda olduğumuzun en büyük göstergesidir.

  Yönetime ve forumun huzuruna karşı yürütülen planlı, amaçlı ve kötü niyetli açıklamalara tepkilerini gösteren ya da olaylarda taraf olmamayı seçen tüm değerli üyelerimize şükranlarımızı sunuyoruz.

  Bizler siz değerli üyelerimizle yine paylaşım için, yine insanlara faydalı olabilmek için buradayız ve hep burada olacağız.Sizlerin destekleri ile planlı ve kötü niyetli eylemlere karşı sarsılmaz bir set oluşturacağız.

  Ayrıca belirtmeliyiz ki bunlar ezbere , sadece motive etmek için yazılan sözler değil yaşanarak tecrübe edilmiş olayların sonucu ortaya çıkan samimi sözlerdir.

  Başka bir duyuruda belirttiğimiz gibi;

  ...en kaliteli, en değerli, en az bulunur paylaşımları yapan;
  hocaları, tecrübeli üyeleri, öğrenmeyi ve öğretmeyi seven sporcuları, seviyeli insanlarıyla aranan bir oluşum olarak seviliyoruz, seviyoruz.


  Ve sevmeye, sevilmeye devam ettikçe, BÜYÜYORUZ!

  Bugünlere hep beraber geldik, yarınlara hep beraber YÜRÜYORUZ!
   
  Son düzenleyen: Moderatör: 19 Kasım 2009
  Azi, St@mP, MuratÖztürk ve diğer 10 kişi bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş