Son 4 kiloyu vermek için...

Konusu 'Kadınlara Özel - Beslenme & Diyet' forumundadır ve frhn__ tarafından 19 Nisan 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 8 üye.
  1. frhn__

frhn__ Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba

163 boy 54.6 kiloyum. Son 4 kiloyu vermekte zorlanıyorum. Haftada 3-4 gün 45 dakika orta hız (4.5) kardiyo ve 3 gün de 45 dakika pilates yapıyorum. Amacım kilo verip pilatesle sıkılaşmak. bazal metabolizmam 1255. Ben 1200 kalorilik diyet yapıyorum. 165 gr karbonhidrat 40 gr protein 40 gr yağ alımım var. Bu beslenme sizce beni amacıma ulaştırır mı? Sorunlu bölgem daha çok karın bölgesi ve deri altı yağları. Zaman alacağını biliyorum zaten felsefem temiz beslenmek. Peki doğru yolda mıyım?

2. mecnun12

mecnun12 Üye

Beğenileri:
    79
    Ödül Puanları:
    38
    karbonhidrat 110 gr (yulaf,tahıl vs.)
    protein 100 (yumurta beyazı ,tavuk / kırmızı et yiyeceksek de yağını da hesaba kat toplam 20 gr yağı geçmemen için)
    yağ 20 (badem, fındık,zeytin yağı )
    2-2.5 litre su günlük
    antrenmandan sonra karbonhidrat tüketme ve akşam 5 ten sonra

3. unknown00

unknown00 Üye

Beğenileri:
    217
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
  4. proteincik

proteincik Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    Bu konunun altinda sormak anlamsiz olsa da sormak istiyorum komplex karbonhidratlarla ilgili yulaf kepegi mi yulaf ezmesi mi daha uygun ve meyve tüketimini sinirlamak gece yeme krizlerini önlemek icin ne önerirsiniz senelerdir yeme bozuklugu olan birine

5. mmayg

mmayg Üye

Beğenileri:
    130
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    masabaşı iş
    merhaba , karbonhidrat alımınız çok fazla. sonraki 3 hafta karbonhidrat alımınızı minimuma düşürün , kilo başı 1.5 gr gibi , protein alımınızı 2 gr yağı da 1 gr gibi dengeleyin . sadece pazar günleri karbonhidratı 165 gr a çıkarın ve pizzalı ,hamburgerli vs 1 hile öğünü yapın. akşam yemeklerinden sonra yarım saat tempolu yürüyüş yapın , 3 hafta sonra farkı göreceksiniz.

6. SCHWARZXXL

SCHWARZXXL Özel Üye

Beğenileri:
    4.706
    Ödül Puanları:
    123
    Karbonhidratı 0'a yaklaştırıp, yağ ve proteini biraz arttırırsan olur.

7. burjuvaes

burjuvaes Üye

Beğenileri:
    62
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    spor yöneticisi
    Yer:
    istanbul
    pilatesle kilo kaybı zor oluyor.. pilates güçlenme ve sıkılaşma adına olan bir spordur.. yani yakın zamanda kilonda artış ancak sıkılaşma görebilirsin anlıcağın.. step aerobik veya zumba gibi bir sporla ugraşıp istediğin kiloya ulaşınca.. pilates yapıp sıkılaşssan senın için daha ıyı olur.. vucududa düzene sokar pilates kalçada diklik.. ve şekıl.. omuzlarda ve bacaklarda düzgünlük verir ancak zayıflama için hızlı bir çözüm değildir.. çok çok yavaş..

8. kaldıray

kaldıray Üye

Beğenileri:
    215
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    fotoğraf
    Yer:
    marmaris
    son 4 kilo nazi kampıdır zor olacak bunnu kolay yapacak yasal bir çözüm yok. no pain no gain

Sayfayı Paylaş