solgar vm 2000 multivitamin

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve altec tarafından 8 Haziran 2008 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. altec

altec Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    28
    http://www.solgar.com.tr/urun.asp?Kod=V059

Kullanım Önerisi:
    Günde 1-2 tablet tercihen yemeklerden sonra yazıyor türkiye sitesinde. ben bunu anlamıyorum. kesin bişey olması gerekmez mi? 1 yada 2 demesi lazım bence..
    böyle yazınca neden 2 alayımki 1 tane alırım günde geç biter diye düşünür her insan

vitaminin kutusunda ise ingilizce olarak günce 2 tane(yetişkinler için) alın diyor.
    ben de size sorayım bu durumu dedim. verdiğim linkte, içindekiler var. oraya baktığınızda bir tablet yeterli mi?
    teşekkürler

2. altec

altec Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    28
    solgar vm 2000
    http://www.solgar.com.tr/urun.asp?Kod=V059

solgar vm75
    http://www.solgar.com.tr/urun.asp?Kod=V060

yabancı body forumlarında aynı markaya ait bu iki üründen daha eski olmasına rağmen içeriklerine bakarak solgar vm 75 i tavsiye etmiş bir kullanıcı sahip olduğu amino proteinden dolayı. sizce de doğru mu?
    eğer haklı derseniz bundan sonra solgar vm75 e yönelecem . hemde günde 1 tane almak yetiyor ona.

solgar vm 2000 daha yeni model olduğu ve birazcık daha pahalı olduğu için tercih ettim açıkçası ben.. içeriklerinden anlamadığım için

3. gencebayorhan

gencebayorhan Üye

Beğenileri:
    144
    Ödül Puanları:
    53
    bende ikisi arasınd kaldım ama vm 2000 söylemeye karar verdim. ben kahvaltıdan ve ana öğle yemeğinden 30 ar dk. sonra almayı düşünüyorum en azından antreaman günleri. boş günlerde bire düşürebilirim(kahvaltı sonrası) ama bu konuda pek bilgi sahibi değilim.

4. sarc4stic

sarc4stic Özel Üye

Beğenileri:
    2.261
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Satış Temsilcisi
    Yer:
    Istanbul
    Ben sözü geçen iki ürünü de bir kere denedim, sonra tercihim hep VM2000 oldu. Ama günde 2 tane değil, bir tane kullanıyorum.

5. ya-mur

ya-mur Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Solgar VM 2000 bende bazı yan etkilere yol açtı.Yemeklerden sonra tok karnına günde 1 tane alıyordum fakat aldıktan bir müddet sonra birkaç kere karın ağrısı yaptı.Önce ilaçtan şüphelendim fakat benim kullandığım ilaçtan başkaları kullandığında onlarda herhangi bir yan etki göstermedi.

Bir de ilacı kullandığım dönemde ishal benzeri şikayetler yaşıyordum tuvaletimi yaparken.Vücudum alışır diye 1-2 hafta devam etmeme rağmen fayda etmedi.Bırakmak zorunda kaldım

Acaba aranızda VM 2000 kullanıp benzer yan etkilere maruz kalanlarınız oldu mu?

Son düzenleme: 29 Ekim 2009
  6. 2shae

2shae Üye

Beğenileri:
    368
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    3 aydır düzenli olarak sabah kahvaltısından sonra 1 tane solgar vm2000 alıyorum herhangi bir yan etkisini ben görmedim

ya-mur bunu beğendi.
  7. ilbilge_11

ilbilge_11 Üye

Beğenileri:
    36
    Ödül Puanları:
    38
    vm2000 tam olarak neye yarıyor

8. ya-mur

ya-mur Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    VM 2000, Solgar firmasının ürettiği bir multivitamin.Supradyn gibi aynı fakat içerik olarak supradyn'den daha zengin.

Supradyn gibi hafif multivitaminleri kullandığım dönemlerde hiçbir sorunla karşılaşmadım lakin Solgar VM 2000 in içerik olarak ağır formülasyonunu bünyem tolere edemiyor sanırım.

ilbilge_11 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş