solaryumdan daha uygun ve etkili

Konusu 'Kişisel Bakım' forumundadır ve felixmaurice tarafından 23 Haziran 2007 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 7 üye.
  1. felixmaurice

felixmaurice Üye

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    SPORCU
    selamlar herkese bronzlaşma sorunu olan herkese pratik bir çözüm yolu var. geçenlerde bi bayan arkadaşı bigün öncesine bembeyaz bigün sonrasında bronzlaşmış bi halde gedi. nasıl yaptığını sorduğumda niveanın bronzlaştırıcı bi spreyi oldugunu söyledi... kremleride varmış. fiyatı yaklaşık 15-20 milyon arası yazın tatile gitmiyecekler müsabakadan önce solariuma girmek istemiyener, güneş alerjisi olanlar bence mükemmel çözümthums:

2. burakula01

burakula01 Üye

Beğenileri:
    190
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İsT
    ne kadar zaman etkisini kaybetmiyor peki bronzlaştırıcı kremler veya spreyi .uzun süre etkisini kaybetmiyorsa kulanılabilir ama bir kaç saat sonra etkisini kaybediyorsa pek tercih edilecek bi şey değil şahsım tarafından .

3. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
  4. felixmaurice

felixmaurice Üye

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    SPORCU
    yok baya etkili Despo.
    ben sadece kollarım için kullandım yaklaşık 3gün oldu hala etkisini gösteriyor. öğrendiğim ve araştırdığım kadarıyla ''KESELENMEYE'' bağlı çıkıyormuş yani duş alırken çok keselenirsen (kazıtaraktan) hemen çıkıyormuş. reklamını yapıyo gibi olcam ama gerçekten çok iyi.
    müsabakdan önce solarium a girecek vakti olmıyan veya maddi açıdan giremiyecek olna,alerjisi olana süper çözüm ve ucuz

*yanlız dikkat edilmesi gerek tek bi konu var sürdükten sonra İYİCE DERİYEYEDİRİLMESİ LAZIM SIKILDIĞI GİBİ BIRAKILIRSA İZ YAPABİLİYO KÖTÜ GÖRÜNTÜ OLUYOR

5. voicekiLLer

voicekiLLer Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kola (bildiğimiz içilen kola) sürenler vardı.. baya işe yarıyo demişlerdi bana.. bu konu hakkında bilgisi olan varmı acaba forumda? ben de ruh gibi beyazım da.. dersane başlamadan önce bi tatile gitmiş havası vermek istiyorum :D kremle vs ile olucak bişey diil gibi duruyo :/

6. felixmaurice

felixmaurice Üye

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    SPORCU
    ya açıkçası denemedim ama arkadaşım denemişti geçen yaz tavsiye etmem kızarmakla birlike asit olayı bünyeyi çok fena yakıyo kararmaya sie pek bi katkısı olmuyo yani normalde nasıl kararıyorsan-kızarıyorsan aynı şekilde yani çektiğin acı yanına kÂr kalıyor. insanlar kola dökünce daha iyi yandıklarını sanıyo ama daha iyi yandıklarını hissettiren şey kolanın içindeki asit.

7. Veyron

Veyron Özel Üye

Beğenileri:
    440
    Ödül Puanları:
    93
    Yer:
    Republic Of Fenerbahce
    Hİç yanaşma derim ben. Ben böyle bir gaflette bulunmuştum çok acı çekersin.

8. voicekiLLer

voicekiLLer Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    valla iyi kurtardınız beni sağolun :D peki bi türlü yanamayan ciltler için ne önerirsiniz? hani o kadar güneşlenip güneşlenip pembeleşinceye kadar sıcak suda bekleyen ama bi hafta sonra deri soyularak hiç kararmadan eski haline geri dönen tenlerden bahsediyorum... artık hafif bronzalaşabilmek istiyorum :/

9. [Zafer]

[Zafer] Üye

Beğenileri:
    244
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Üniversite öğrencisi
    Yer:
    İstanbul
    Kızıl-sarı saçlı ve beyaz tenli yani en zor bronzlaşan kategoride olan ben önce 20 koruma faktörüyle öğlen,ikindi ise güneş yağıyla güneşlendim,bronzlaştım,acı çekmeden ve soyulmadan ;)

10. voicekiLLer

voicekiLLer Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    işte bunu denemeliyim.. sanırım eczanedekiler de yardımcı olurlar bu konuda.. teşekkürler zfrskr ;)

11. yalnızkovboy_89

yalnızkovboy_89 Üye

Beğenileri:
    383
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Endüstriyel Otomasyon
    Yer:
    İstanbul
    bende bu gruba giriyorum "kızıllım" o yüzden hem çooook zor bronzlaşıyorum (gerçi hayatım boyunca sadece geçen sene bronzlaşmak için uğraştım onda da tenimin rengi sadece biraz koyuldu =] ) hemde güneş çil yapıyo bende o yüzden çok sıkıntı çekiyorum bakalm bu sene ne olursa olsun bronzlaşmak için elimden geleni yapcm!!

12. Blues

Blues Üye

Beğenileri:
    48
    Ödül Puanları:
    0
    Ben de bayagi acik tenliyim. Dove'un kremi bende ise yaramamisti. Sarilik olmus gibiydim. En iyisi koruma faktorlu dogal yoldan yavas yavas bronzlasmak.

13. kurenator

kurenator Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    ist
    evet o kremler sarılık gibi yapıyor:lol::lol: gerçek bir bronzlaşmanın yerini tutmuyor.şimdilik solaryum ve doğal bronzlaşmadan başka yol yok gbi

14. cagkanyuksel

cagkanyuksel Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Graphic Designer
    Yer:
    İstanbul
    bu kremleri iyice yedirmezsen be az veya fazla sürersen ve ve ellerini cok iyi yıkamazsan ertesi gun ellerinde sarı sarı lekeler vucudunda hastalıklı gibi izler gorursun terledigin anda t-shirt une bulasırlar ondan bnce bu kadar zahmet yerine solaryum en mantıklısı

Sayfayı Paylaş