Sol omzum eklem yerinden çıtırdama yapıyor

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve A la menth tarafından 15 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. A la menth

A la menth Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    Konya
    bir yıldır bu sporu yapıyorum henüz yeniyim daha önceki aylarda böyle bi sorunum yoktu omuz press aleti şu altına komple girilen son ağırlık artırdığımda yukarı press anında sol eklem yerimden çıtırdama sesi geliyor sağ omzumda çok güzel yanmayı alırken sol omzum çok hafif.dışarda sade geriye bükerken bile sol kolu incinme gibi ağrı var.özellikle omuz istiyorum genetigimde müthiş yatkın güzel şekil almaya devam ederken şu olay acayip canımı sıktı kafayı yicem arkadaşlar

2. emre_a35

emre_a35 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    8
    aynı sorun bendende olmuştu agrının üzerine gittim ve sonunda 4 ay spor yapamadım omuz eklemlerinde ödem kalınlaşma oluşmuşdu şuan süperim :) bi problem yok ağırlıklara ara ver 1 hafta falan kas gevşetici ile agrı kesici kullan gecmezse spor hekimine git direk mr iste elle kontroller sağlıklı olmuyor kas gevşetici agrı kesici verip yolluyor mr da tam cıkıyor ne oldugu ona göre fizik tedaviye gidersin geçmiş olsun şimdiden

A la menth bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş