sol omzum ağrıyor

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve yeni95 tarafından 29 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 7 üye.
  1. yeni95

yeni95 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    spora başlayalı daha 1 hafta oldu.bugün gittiğimde ağırlık çalışırken hafif şekilde omzum ağrıyordu.bende ağrı az olduğu için önemsemedim ve devam ettim.

az önce şınav çekmeyi deneyince çok fazla acıdı omzum.napıcam?

not:spor yaparken birden sakatlanma gibi başlamadı ağrı.bugün yine hiç bişeyim yok gibi gittim,bench press yapmaya başladım,hareketi yaparken hafif bir ağrı oluyordu.

herhangi bir ağrı sızı yok,o bölgeyi çalıştırınca ağrıyor.

2. Verminaard

Verminaard Üye

Beğenileri:
    105
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Ankara
    İdman yapma artık ağrının üstüne gitme. Bir doktora görün ağrı kesici verip yollarsa ortapediye git şakası olmaz bu tür sakatlıkların.

3. Chilekesh8107

Chilekesh8107 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Antalya
    ısınmadan başlamıyorsundur umarım. en büyük hatalardan bi
    taneside budur çünkü. direk ağırlıkları takıp başlıyorlar. sağlıklı qünler..

4. Ferhat_V

Ferhat_V Üye

Beğenileri:
    81
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    istanbul
    iyice ısın öyle başla alt göğüs çalışırken bendede hep omuza vuruyor iyice ısındığım zaman pek problem olmuyor..

5. yeni95

yeni95 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    ben doktora gittim de bana herhangi bir sorun yok dedi.kasla ilgili bir problem olabilir onun için ortopediye gitmen gerekir ama bence bir sorun yok spora devam et dedi.ben yinede hala gitmedim çünkü evde şınav çekmeyi deniyorum bazen ağrı olcak mı diye çok fazla acıyor çekemiyorum şınavı.

şimdi ben ortopediye gideyim mi yoksa ısınarak çalışmaya başlarsam sorun olmaz mı?

6. neskayfe

neskayfe Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ortopediden çok spor hekimine gitmenizi tavsiye ederim.

birde internetten kaudman egzersizlerini ve omuz rom egzersizlerini araştırın. faydası olabileceğini sanıyorum. ama en doğrusu spor hekimine görünmeniz[FONT=&quot][/FONT]

7. emre_a35

emre_a35 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    8
    Kolu yana acip yavasca yukari yaparken agri oluyormu ? Tiklama oluyormu Oluyorsa eklem yerinde zorlanmadan dolayı ödem olusmustur benimde oldu 4 ay spor yapamadim kas gevsetici ödem dagıtıcı kullanmistim simdiden gecmis olsun doktor kontrolunde cikmiyor mr cikiyor banada kas yirtigi dedi odem cikti

Son düzenleme: 6 Ağustos 2013
  8. berkhan872

berkhan872 Üye

Beğenileri:
    25
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Mersin
    Arkadaşlarında dediği gibi tam anlamıyla ısınıp şınavı öyle çekmeni öneririm özelliklede kollar ısınmış olsun.Yok bölgesel bi ağrı varsa önceden kaynaklanan bir kaç gün ara verip geçmesini beklemeyi geçmiyorsada tıbbi birimlere başvurmanı öneririm

Sayfayı Paylaş