sol omzu kırdıkdan sonra

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve hallowed tarafından 7 Haziran 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. hallowed

hallowed Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    28
    iyi günler arkadaşlar. ben yeniyim. ara verdim uzun bi süre çünkü bu sebeple yeniyim diyorum. ama malesef zamanında sol omuzu kırdım 5 sene geçti hala zorluyo beni. çat çut ses geliyo kaldırırken. sağ kol yukardayken sol kol aşağı düşüyo ve acı veriyo. biraz daha zorlasam kırılcak gibi oluyo ve buda çalışmamı engelleyip moralimi bozuyo. ne yapmamı önerirsiniz ve hangi programı yapmalıyım ?

2. PeNa

PeNa Üye

Beğenileri:
    667
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Elektronik
    Yer:
    İstanbul
  3. hallowed

hallowed Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    28
    hocam omuzu çalıştıran ne varsa o.. benc mesela sol kol kayıp gidiyo. sağ kola daya 20 kiloyu kaldırır ama solda 10 kaldırınca titreme ve çatırdama oluyo

4. AnTiCoRe

AnTiCoRe Üye

Beğenileri:
    246
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Diş Hekimi
    Nasıl bir kırığın vardı bilmiyorum ama ciddi doku kaybı olmayan kırıklar 6ay-1sene civarı iyileşir diye biliyorum.5 sene diyorsun eskisinden bile sağlam olmuştur kemiğin.Benim görüşüm hissettiklerin tamamen psikolojik.Ama her sağlıklı insan gibi tedbiri elden bırakmıyoruz.

5. hallowed

hallowed Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    28
    değil. çat çut ses geliyo ve aşırı güçsüz. birden iniyo yere . omuz kırığı bazen eskisi gibi olmuyo

Sayfayı Paylaş