Sol omuzum ile ilgili yardımlarınızı bekliyorum

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve Furkan434 tarafından 11 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Furkan434

Furkan434 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar bundan 1 sene önce sol kolum çıktı okulda kendim taktım salak gibi doktora gitmedim daha sonra bu çıkılar tekrar ettki en az 40 defa çıktı sol omzum hep kendim taktım alışmıştım acısına, 1 sene sonra hastaneye gittim mr istediler sol omzunda yırtık var dediler yırtığı dikmemiz lazım felan bende düşündüm ve ameliyat olmaya karar verdim ameliyat olalı 1 sene oldu doktor 1 buçuk sene spor yapma dedi dikkat et koluna dedi ama gün geçtikçe kilo aldım spor yapamadığım için artık spor yapıp fazla yağlarımdan kurtulmak istiyorum daha önce böyle ameliyat olup spora başlıyan varmı lütfen yardımlarınızı bekliyorum ve şuan kolum iyi durumda ağrım felan olmuyor allaha şükür rahatlıkla kullanabiliyorum kolumu

2. Furkan434

Furkan434 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    yardım edebilecek yokmu ?

3. frangapore

frangapore Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    1,5 yılı doldur. hatta 2 yılda bekleyebilirsin emin olmak için. beslenmeni düzeltip, cardio yapabilirsin. dolması gereken süreyi tamamladıktan sonrada ağırlık çalışmalarına başla. bana kalsa tabi.

4. brhmcr

brhmcr Guest

Bogazina hakim ol, diet yap doktorun dedigini uygula...

5. Furkan434

Furkan434 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    yorumlarınız için teşekkür ediyorum daha fazla arkadaşlar yorum yaparsa sevinirim :)

Sayfayı Paylaş