sol kasık üstünde ağrı

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve kubilaykıbrıs tarafından 15 Kasım 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. kubilaykıbrıs

kubilaykıbrıs Üye

Beğenileri:
    36
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    izmir-kıbrıs
    Sol bacağımı havaya dik olarak kaldırdığımda aynı yerde kıkırdakların birbirine sürttüğünü ve orada ki atar damarın atışını hissedebiliyorum.Elimle dokuduğumda kalp atışı gibi geliyor.Galiba pectineus kası varmış aynı konumda geliştiği için midir ağrı ?

2. geceyar20

geceyar20 Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    P90x Koç'u
    Yer:
    Denizli
    Doktora görünmelisin kardeşim sağlık gerçekten çok önemli. Biz tavsiye verirsek şimdi sen uygulamaya kalkıcaksın sonra yanlış birşey olucak boşuna zaman kaybı en iyisi doktora görün.
    Saygılar

3. shadowpatriot

shadowpatriot Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    grafiker
    Yer:
    İstanbul
    kubilaykibri kardeşim, ben dün itibariyl kalçadan ameliyat oldum ve eve geldim. Belki 20 tane değişik kalça hastalığı var. Kıkırdakların birbirine sürttüğünü hissediyorum demişsin. Bunun olabilmesi için ağır bir tramva sonucunda labrum denilen dokunun yırtılması olması lazım ki bunun neticesinde de femur başının üzerinde bulunan kıkırdak doku ve bu dokunun içinde kaydığı eklemin biribirine sürtünmesi gerekir ki bu da halk dilinde kireçleme dediğimiz osteoartritesebep olur. Bunları sana anlatmamın nedeni seni korkutmak değil, bu oalayı ciddiye almanı anlatmaktı. İki senedir ben çektim sen çekme. Geçmiş olsun

4. kubilaykıbrıs

kubilaykıbrıs Üye

Beğenileri:
    36
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    izmir-kıbrıs
    idmana gidiyorum bakalım ağrı devam edicek mi sürekli bir ağrı yok idmanda başlıyo idman dönüşü devam ediyor. Belki yeterli esnemeleri yapmadığım için oldu

5. kubilaykıbrıs

kubilaykıbrıs Üye

Beğenileri:
    36
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    izmir-kıbrıs
    ağrının kaynağını antremanda buldum hemen bıraktım zorlamadan sebebi Parallel Bar Knee Raises ve varyasyonları arkadaşlar bacağı karına kadar çekince damarlar üst üste geliyor sanırım.Acaba geçici midir ? yoksa kalıcı mı ?

6. neverbackdown.

neverbackdown. Üye

Beğenileri:
    672
    Ödül Puanları:
    123
    Aynı yerde yaklaşık 1 ay önce bendede bir ağrı oldu. Alt karın için barfiks barında mekik çekerken tam sol kasık üstünde çok fena bi ağrı girdi eve seke seke gittim. Şimdi geçti , Aynen bacağı karına çekerken olmuştu banada ağrısı geçti ama hala orda bişeylik var gibi zorlayınca

Sayfayı Paylaş