sol göğüste batma

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve testesterone tarafından 13 Şubat 2007 başlatılmıştır.

1. testesterone

testesterone Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    3 günden beri sol göğüsde batma var doktora gittim kalpte sorun olmadıgını akciğerlerde sorun olabileceğini belirtti steroid almadım sadece protein tozu alarak beslenmeye calısıyorum bunun yanında sadece tavuk yani hayvansal proteinler acaba ne olmuş olabilir

2. hoterme

hoterme Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşım bence sen hiç burdaki yorumlara bakamadan görün gögüs kafesi bölgesi her bi sorun ola bilir iyice bir muane ol derim geçmiş olsun

3. FleXoR

FleXoR Özel Üye

Beğenileri:
    10.235
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Antrenör - Yazar
    Yer:
    Kırklareli & sivas
    17 yıldır vg nn içindeyim ve hem kendim hemde öğrencilerimde sayısız sakatlanma sorunları ile karşılaştım bu gibi batmayı 5 sene önce yaşamıştım daha öncedende 7 sene önce

eğerki bu batma nefes alırken nefesin son noktasında hissediyorsan ve yine nefesin son noktasında sırt kısmında hissediyorsan infraspinatus yani omuzun arka kısmı ile boyun arası biryerde sıkışma olduğunun belirtisidir.. fakat yapman gereken en akıllıca iş gidip filim çektirmek ve olayın hangi bölgede olduğunu bulmandır

4. doctor

doctor Özel Üye

Beğenileri:
    157
    Ödül Puanları:
    53
    doktora gidersen sana bir akciğer grafisi zaten ister normalse(sağlıklı genç bireylerde benzer yakınma yapacak sorun zatürre ve akciğer zarında sıvı birikimi gibi sorunlar dır ancak avatardaki resim seninse ve batma dışında şikayetin yoksa bunlar olmaz ) genelde bu tarz sorunlar kaslarla ilgilidirgenel önlemler dinlenme ve sıcak tutma faydalı olur

5. testesterone

testesterone Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    evet hocam aynı dediğiniz gibi akciğer filmi ekg ve kan istedi yaptım ve sonucu bekliyorum ama büyük ihtimalle üşüttüm gibi geliyor fakat beni endişelendiren 6 gün olması ve hala devam etmesi 6 gündür spor yapamıyorum cıldırıcam ilginize ve alaknıza tesekkür ediyorum sağ olun tavsiye için avatar benim değil bu arada

6. hernan77

hernan77 Üye

Beğenileri:
    181
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    sağlık teknisyeni
    Yer:
    izmir
    korkma birşey çıkacağını zannetmiyorum. kas spazmı da olabilir veya kaburgalar arsından geçen sinirler var üşüttüysen falan bunlar ağrı yapabiliyor. geçmiş olsun.

7. testesterone

testesterone Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    tesekkürler hocam saolun eksik olmayın

Sayfayı Paylaş