Sol Göğüşteki Dikiş

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve triumph- tarafından 15 Mart 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. triumph-

triumph- Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Önceden de spor yapıyordum ve geçirdiğim bir takım sağlık sorunlarından sonra tekrar spora başlamaya karar verdim. Sol göğüsümde yaklaşık 3-4 cm'lik bir dikiş bulunuyor, o bölgeden bir ameliyat yapıldı. Sol göğüsümdeki bu dikiş o kası çalıştırırken bana bir sorun çıkarır mı onu merak ediyorum, spora başlamadan önce buraya yazayım ve görüşlerinizi alayım dedim. Umarım doğru yere açmışımdır konuyu, şimdiden teşekkürler cevaplarınız için.

2. brhmcr

brhmcr Guest

Doktoruna danismanda yarar var.Ayrica gorus istiyorsan en azindna rahatsizligini, amelyat yerini, sebebini tam aciklasan en azindan.

3. triumph-

triumph- Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Kanser tedavisi gördüm ve bitti, sadece takiplerim kaldı ve onkoloji doktorum spor yapabilirsin, hatta hiç durma direk başla dedi. İlk tanı konurken göğüs boşluğumdaki kitleden bir parça alındı, tam olarak hangi kanser türünün olduğu öğrenilmesi için. Ameliyatın nedeni buydu, bir nevi biyopsi diyebiliriz. Büyük bir ameliyat değildi yani, sadece dikiş bulunuyor 3-4 cm'lik. Spor yapanların da görüşünü merak ediyorum, doktorumu da danışacağım.

Sayfayı Paylaş