Sol el bileğimde sakatlanma..!!!

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve MCMXC tarafından 12 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. MCMXC

MCMXC Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba..Pazar günü omuz hareketi olan Front Raise hareketini yaparken sol bileğimden bir çıtırdama geldi ve dumbellı yere zor bıraktım..Ağrımın şiddetlenmesi üzerine bugün doktora gittim ve röntgen çekti ve bileğinde ilginç bir durum söz konusu dedi..

15 yıl önce sol el bileğimi bisiklet kazasında kırmıştım ve ileri derecede bir kırık olduğu için bileğim hafiften diğerine göre yamuk tutmuştu ve zaman zaman ağrı yapıyordu ama dikkate almıyordum..

Aynı şeyleri busefer doktor beyde söyledi, filme bakarak 2 kemiğinin arasında liflerin olduğu bölüm ayrık kalmış ayrıca kemiğin birisi diğerine göre kısa kalmış dedi..Bu durum yeni olmuş birşey olsaydı şuan zaten duramazdın acıdan dedi daha önce kırıldığı zaman olmuş dedi..Şimdilik ortopedik bileklik ilaçlar vs. verdi ancak bu durumun ilerleyebilir ve ağrıların şiddetlenebilir ozamanda ameliyat olarak vida takılması gerekli dedi..:(

Şimdilik 21 gün boyunca bilekliği takarak elimi kullanmıcam buda 21 gün vg yapıcam demek oluyor..21 gün boyunca kas kütlemden kaybetmemek için neler yapabilirim bilgisi olan arkadaşlar lütfen yardımcı olun..??

Ayrıca 21 gün sonra nolcak..??Sonuçta ben bu sporu yapmak istiyorum ve severek yapıyorum..sizce ilerleyen zamanlarda normal çalışmama devam etmelimiyim..??

Şimdiden sağolun...

Sayfayı Paylaş