Sol diz bölgemde ağrı var, katlayamıyorum üzerine oturamıyorum.

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve Razermamba tarafından 8 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. Razermamba

Razermamba Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Dizimi katlayamıyorum, namazda oturmakta çok zorluk çekıyorum katlanmıyor dız havada kalıyorum cok kotu agrı oluyor, koşarken veya yürürken yıne agrı oluyor ama fazla degıl, ama dızımı katlarsam agrı oluyor, tam olarak neresi ağrıyor bulamadım, ıcerısı ağrıyor dokununca bulamıyorum

mesala ayağımı yanacevırınce dız bölgemde agrı oluyor. bu agrı sızce neyın belırtısı doktora gıdıcemde sıgortam yok dıye pahalı geliyor, maddı durumumu duzeltınce gıdıcem sızce bu ne ağrısı ınternette aradım ama bulamadım tam olarak.

2. pnd

pnd Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Oncelikle selamlar. Ayni durumu bende sag dizimde yasadim. Sag dizimi sol-iceriye dogru capraz bicimde hareket ertirirken oldu. Sol dizimde ise iceri saga dogru hareket ettirince kıtlıyordu. Ayni el parmaklarini kitlatir gibi. Sag dizim kitlama noktasina geldi ama kitlamadi. O yuzden de agri aci yapmaya basladi. Hani bazen olur ya el parnaklarimizi kitlatirken biri kitlamazda agri yapar. Onun ust seviye hali gibi. Dizini zorlama gecer. Bnm gecti, yakin zamana kadar agrimasi vardi. Eger kotu hissediyorsan saglik ocagina gidip bir danis bence.

Razermamba bunu beğendi.
  3. redpack

redpack Üye

Beğenileri:
    433
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    sporcu
    Yer:
    istanbul
  4. doxux

doxux Üye

Beğenileri:
    2.810
    Ödül Puanları:
    123
    Şu anda işsziler dahil herkes sigortalanmış durumda. Borcun varsa bile doktora gidebiliyor olmaz lazım, sadece eczaneden ilacını alamazsın.

Razermamba bunu beğendi.
  5. Razermamba

Razermamba Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    işim var ama ben turk vatandaşı degılım, suan calısma ıznım onaylandı ankaradan kart bekliyorum o gelınce sıgorta olucam,
    --- Mesaj birleştirildi, 8 Mayıs 2014 ---
    Arlkadaşlar doktora gıdıcem, sadece nedır bu merak ettım o yüzden sızlere danışmak ıstedım, bazen bırsey çıkmıyor boşuna para vermıs oluyoruz, ılla gıdıcemde gıdene kadar araştırmak ıstedım hastalığım nedır dıye

doxux bunu beğendi.
  6. doxux

doxux Üye

Beğenileri:
    2.810
    Ödül Puanları:
    123
    Ok. Geçmiş olsun.

Razermamba bunu beğendi.
  7. Razermamba

Razermamba Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Sağolun, bu agrı neden olabılır hıc basına gelen oldumu, mesla ayakta ayağımı tutup arkaya katlamaya calısınca hanı esnetme hareketını yapar gıbı, agrı oluyor neresı ağrıyor bulamıyorum

Sayfayı Paylaş