sol biceps tendon kopması

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve guardangel tarafından 21 Şubat 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. guardangel

guardangel Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    herkese selamlar, ben 36 yaşında ve uzun zamandır da bb ile ilgilenen bir spor sevdalısıyım. uzun zaman bulaşmamış olmama rağmen son dönemde yapmış olduum sustanon ve primabolan kürünün de etkisiyle dumbell scout curl hareketinde sol biceps tendonum dirsek bölümünden kemiğe yapışık olduğu yerden koptu ve cerrahi operasyon geçirmek durumunda kaldım.
    tecrübeli hocaların iyileşme süreci ile ilgili deneyimlerinden faydalanmak amacı ile tekrar eski haline dönüp dönemeyeceğini merak ediyor ve başıma gelen bu durumun kür yaptırmayı düşünen gençlere de örnek teşkil etmesini amaçlıyorum.
    herkese saygılar

2. boksbody

boksbody Özel Üye

Beğenileri:
    2.870
    Ödül Puanları:
    123
    geçmiş olsun kürün böyle bir etkisi olduğunu bilmiyordum
    umarım en kısa srede iyileşirsin

3. guardangel

guardangel Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    teşekkür ederim, etkisi varmış doktorlar spor ile ilgilendiğimi gördükleri anda bana ilk sordukları soru kimyasal madde kullanıp kullanmadığım oldu. aksi takdirde tendonun çok kuvvetli ve esnek yapısı olmasına ramen kopmasının aksi takdirde çok zor olduğu idi. maalesef ben de bilmiyordum ki acı bi tecrübeyle öğrenmiş oldum...

4. guardangel

guardangel Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Halihazırda bu vb. Bi tecrübe yaşayan veya bilgisi olan hocalardan destek almaya hazırım.

5. İNFRAMEN

İNFRAMEN Üye

Beğenileri:
    49
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Kişisel Gelişim & Yaşam Koçu
    Yer:
    Antalya

Sayfayı Paylaş