''Sokakta kendimi nasıl korurum?''

Konusu 'Savunma ve Dövüş Sporları' forumundadır ve boks tarafından 11 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 26 üye.
  1. rocky07

rocky07 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    Antalya
    Arkadaşlar evet bulaşmayin siz aranmazsaniz bela sizi bulmaz falan falan oturduğunuz yeri bilmiyorum ama öyle değil işte olaylar tesadüfki şuan şu yaziyi yazarken sokaktan baya şiddetli küfur kavga sesi geldi...savunma öğrenin önceliğiniz yasadiginiz yere göre olsun.bu memlekette öyle tipler var ki..size bi kaç animi anlatayim.geçen yil parkta street workout yapiyoruz 3 kişi ve biri bi kaç yillik muay thai sporcusu ben tam barin ustundeyken ciliz serseriler geldi yediremediler galiba siz napiyonuz burda artiz misiniz bura bizim mahalle ayaklari falan yapti ben de muay thaiciye guveniyom tabi :D ikimizinden gözler onda o davranirsa bizde girişeceğiz ama arkadas son ana kadar sakinligini ve uysaligini korudu konusarak halletmeye calistik yok olmadi serseri bekleyin geliyom dedi gozden kayboldu anladim ki surusunu cagirmaya gidiyor bizde tamam dedik sonra usain boltun rekorunu kirdik ama kamera yoktu tabi çekemedim :D şaka tabi normal adimlarla bindik otobuse orda ben arkadas dovusur diye bekliyordum ama o bana iyi bi ders verdi o hareketiyle dovussek nolur bi kacini indirir sonra kalabalikta karambole giderdik..boyle bi kac anim daha var ama eger bela illa da gel diyorsa ben analizciyim once semte sonra adama emanet olup olmayacagina bakar ve oldugu kadar gereken dersi vermeye calisirim inşAllah...hayat bu kadar toz pembe değil evet dedikleriniz doğru bi tinerci vs için topraga girecek kadar da ucuz degil ama bazende yapmalisiniz her olayi sineye cekip her postayi yanina nasil birakabiliyor sunuz banada ogretin hayati boyunca her şeyi sineye çekmiş hep ordan yurumeyeyim havasnda yaşiyorsanizda o yasadiginiz hayat degil kusura bakmayin ben demiyorum gidin tinercinin bacisina sovun semte girip 30 kisiye sovun ama orda olup bitebilecek bi olaysa bence her zaman alttan alip keşke vursaymisim yapsaymisimlarla kalmayin.gece gece uyk tutmadi foruma takildim kusura bakmayin abiler :) tinerci balici konusu ulkenin kanayan yarasi kim olursaniz olun bence bulasmayin cunku kaybedecek bisey yok zaten sokakta yatiyo evi yok hayati yok isi okulu yok seni oldurse ne oldurmese ne boyleler.Sat komando yüzbaşininda yillar once tinerciler tarafindan şehit edildiğini unutmayalim.. Gerçi orda yuzbasi tinercilere ciddi hasar birakabilecegi icin zarar vermemek icin vurmamis bile ama kalabalik birisi kalbinden bicaklamis olay bu yani...eski boksör yurt hocamiz yurdun bulundugu yer ulkede adi cikmis bi yer o bile bizi kendimize guvenip tinerciyle falan dalasmayin derdi...uzun olmus yazi iyi geceler

Son düzenleme: 14 Eylül 2016
    barfiksPro bunu beğendi.
  2. VOLKAN VEYSEL DURAKÇAY

VOLKAN VEYSEL DURAKÇAY Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    3
    Meslek:
    DIŞ TİCARET
    Yer:
    İZMİR
    10 yıla yakın Karate çalıştım , Karate'yi dışarı da 3 kez kullandım , hepsi de benden uzundu , en uzunu 1.98 cm - 110 kg biri idi , Allah (c.c.) şükür üçünde de başarılı olan ben oldum.
    Tüm iyi savaşçılar bilir '' Savaş karanlık bir odaya girmek gibidir , içeride ne bulacağını bilemezsin !!''' Yani Kime denk geleceğini bilemezsin ,
    Kavgayı aramayacaksın , ama o sana gelirse , Başlayıp , bitirene kadar durmayacaksın ,
    Kimsenin sana yaklaşmasına izin vermeyeceksin ,
    Karate çalışmamış olsaydım bu olaylarda başarılı olamazdım
    Bu tür olaylar çok ciddi dir, hiç bir şey çalışmamış bir arkadaşın bar kavgasında burnu , çenesini kırdılar , şimdi dövüş sanatı çalışmaya karar verdi.....

Sayfayı Paylaş