Sni whey protein

Konusu 'Proteinler' forumundadır ve Dexter_Morgan tarafından 23 Mart 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 14 üye.
  1. Dexter_Morgan

Dexter_Morgan Üye

Beğenileri:
    665
    Ödül Puanları:
    123

Kaslar, CLA, glutamin ve Fibersol-2 ile gelişmiş Ultimate Whey Protein Formula

Hardcore Pro Whey Series nedir ?

Pro Whey, 4 kaliteli doğal protein Whey özel bir karışımı izolesi, Peynir Altı Suyu Konsantre nihai "genişletilmiş sürümü" protein profili Albumin Potasyum Kazeinat ve Yumurta. Protein kaynakları farklı emilim oranlarına sahip olduğundan, bu daha genişletilmiş bir "beslenme zamanı" ve çalışan kaslar için daha komple bir amino asit havuzu için izin verir.
    Pro Whey kas beslenme yardımı yanı sıra sindirim enzimi kompleksinin maksimum protein emilimini sağlamak ve şişkinlik genellikle protein ile ilişkili hafifletmek için tam bir spektrum vitamin mineral karışımı içerir. Pro Whey BCAA en yüksek ve maksimum düzeyde geri kazanımı için porsiyon başına bir kuyruklu 7 gram L-Glutamin içerir!

Hardcore Pro Whey Özellikler ve Maç Özeti

• 7 gram
    • Fibersol ® -2 Fiber 5 gram
    vücut yağ kazanç kontrolü • CLA
    • Full Spectrum Vitamin Mineral Blend hizmet başına L-Glutamine

Nasıl kullanırım?

Önerilen kullanım: PW-30 eğitim veya ek bir yüksek kaliteli, düşük yağlı protein kaynağı gerekli olan herhangi bir zaman sonra 30 dakika içinde, soğuk su 8-12 oz ile karıştırılarak 1-2 kaşık toz tüketin .

Ben bu üründen aldım. Tadı oldukça güzel. Ancak merak ettiğim şey bu üründeki Glutamin gerçek glutamin mi, yoksa acid mi?

2. Dexter_Morgan

Dexter_Morgan Üye

Beğenileri:
    665
    Ödül Puanları:
    123
    http://www.bodybuilding.com/store/si/pro-whey-pw-30.html

Bb.com puanı 9.1

Tat konusunda size fikir vericeksem gaspari myofusiondan daha iyi kesinlikle. Bilirsiniz myofusionda yoğun çikolata aroması var çok tatlı. Bunda ise böyle değil. Hafif çikotalı, direkt karışıyor topaklanma yok.

Ben genrise izolat ile SNI wheyi karıştırıp tüketiyorum. Hem kana hızlı karışıyor hemde uzun süre besliyor vücudu. Böylelikle genrise'ın o aromasız tadını da yok etmiş oluyorum.

Tek dezavantajı: 50 servis olması. Ölçeği tepelerseniz 45 gr alıyor, biraz büyük.

3. murataztekin

murataztekin Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbıl
    6. Ayima baslayacagim gecen ay musletech nitro tech kullandim bu urunu bsn amino x ile kombine etmeyi dusunuyorum. Kullan varsa olumlu yada olumsuz fikirlerini ogrenmek isterim.

4. hakankabaoglu

hakankabaoglu Üye

Beğenileri:
    199
    Ödül Puanları:
    0
    ben kullanmadım ama eski Türkiye sampiyonlarından hocam kullanıyor o kullanıyorsa mükemmeldir içerige bakarsak da tek serviste 30 g ******g glutamin ve vitaminler bence mükemmel denicem bunu insallah bide mhp isofast 50 yi merak ediyorum o da türkiye stoklarına girdidumbelllls

5. declorx

declorx Yeni Üye

Beğenileri:
    87
    Ödül Puanları:
    0

tek dezavataj ? 3 te 1 oranında daha servis oranı var. optimum 77 servis filan
    +
    hayallerini yıkmak istemem ama o 9,1 puanı 12 kişi vermiş. 12 kişinin ortalaması 9,1 olan ürün yerine 1000 kişinin ortalaması 7 olan ürünü kullanmayı tercih ederim.

o 12 kişinin çoğu 10 puan filan vermiş bide (oturup 10 tane hesap açıp kendi ürettikleri ürüne yüksek puan vermek akıllarına gelmez üreticinin)

salon hocasına güvenip ondan bişey alma, onlar ticaret yapıyor. nitrofull şahane diyen salon hocaları var

7 gram glutamin yok içerisinde 4 gram var. 3 gramı glutamik asit

--
    salon hocalarının nitrofull den sonraki yeni gözdesi bu galiba, bizim salon hocasıda bu üründen satmaya çalışıyodu millete

6. Dexter_Morgan

Dexter_Morgan Üye

Beğenileri:
    665
    Ödül Puanları:
    123
    4 gram glutamine çok önemli dikkatini çekerim. diğer normal wheylerde glutamin yok weider premiumde bile 2g var ve ürün 210 tl.

Açıkcası bu ürün iyi. Ara öğün ve ant sonrası tüketiyorum öğrenci olduğum için beslenme sıkıntılı. Sütle , suyla seve seve içerim.

7. hakankabaoglu

hakankabaoglu Üye

Beğenileri:
    199
    Ödül Puanları:
    0
    hocam body den anlayan bir insan az cok bu ürünün nasıl bi ürün oldugunu içeiriğine bakarak da anlayabiliir acıkcası yorumunuzu dogru bulmuyorum .Ayrıca salon hocam insanları kandırmayacak kadar cok dürüst bir insandır.ayrıca bence bu ürün içerigine bakarak yorum yapıyorum on numara bi ürün su elimdeki bitsin mutlaka deneyecegim.4gr glutamini hic kücümseme cünkü cogu protein tozunda glutamin hic yok hep glutamic acid var hatta benim bildigim bi tek weider de var 2gr

8. Felhan

Felhan Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    bu protein tozu gercekten bana cok yaradı bu protein tozundanmı bilmiyorm yanına SNI nin creatin i ve universal 2700 amino sunu kullandım cok güzel bi artık oldu vucudumda hacim kazandım bide bunun içinde CLA bulunuyo yağ tutmasını önlüyo güzel bi ürün

9. flightengine

flightengine Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Uçak teknisyeni
    Yer:
    izmir
    şuan dymatize iso 100 kullanıyorum ve çok memnunum ama başka ürünlerde denemek istiyorum bu ürünün fiyatı 130 tlye buldum izmir kervan pasajında alsam mı almasam mı diyorum kullanan biri var mı acaba bilgi verirseniz sevinirim ama benim bildiğim orta seviye insanların kullandığı bir whey pro

10. shutter

shutter Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Bende bu urunden almak istiyorum hocam onerdi ama istanbuldan alacagim. Direk elden alabilecegim bir magaza var mi bildiginiz ya da alisveris yaptiginiz guvenli bir site bu urunun oldugu ? benimvitaminim.com da buldum ama ne kadar guvenilirdir ?

11. paramedic35

paramedic35 Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    acil tıp
    Yer:
    izmir
    gerçekten güzel bi ürün faydasını görüyorum

12. Ondersim

Ondersim Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    38
    2 kutu kullanmıştım 2 sene önce memnun kalmıştım açıkçası kompleks bir ürün fiyat olarak uygun tad olarak gayet başarılı sanırım zaten tek aroma var çikolatalı. Yoğun bir tadı yok insanı baymıyor bunun dışında diğer arkadaşların belirttiği gibi ölçeği büyük biraz o yüzden çok servis çıkmıyor onun dışında piyasadaki çoğu proteinden iyi olduğunu düşünüyorum

13. rollOver

rollOver Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    8
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Yeni Satın aldım yarın kullanmaya başlayacağım. Extra olarak Multipower Amino Asit Mega Shot kullanıyorum, ürünü kullandıktan sonra yorumumu tekrardan düzenlerim.

14. kdemiroz

kdemiroz Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhabalar , forumu bayadır takip etmekteyim fakat yeni üye oldum.

Bu sporda dört buçuk ayı geride bıraktım.Daha önce optimum ve bsn markalarını kullandım.BSN bitmek üzere ve musclepharm almak için İzmir kervan pasajına gittiğimde dükkandaki bayan SNI pro-wheyi önerdi.Sizce musclepharm mı almalıyım yoksa öneriye uyup SNI mı almalıyım ? Bu ürünü kullanan arkadaşlardan yorumlar bekliyorum.Şimdiden teşekkürler.

Boy : 190 cm
    Kilo : 83.5

15. rollOver

rollOver Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    8
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Benim karnımı feci derecede bozdu ve sattım.. En iyisi muscletech nitrotech bana göre

16. Ondersim

Ondersim Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    38
    daha önce optimum bsn ve sni markalarını kullandım. Musclepharm da kullandım ama musclepharm ile sni arasında kaldıysanız ben sni tavsiye ederim. Herkes musclepharm ı çok övüyor ama ben pek memnun kalmadım mp ürünlerinden. tad olarak bence sni mp den daha iyi tabi bu kişiden kişiye değişir. bir de sni bende hiç bir mide problemi yaratmadı. denenebilecek bir ürün bence

rollOver bunu beğendi.
  17. KeepOnLiftin

KeepOnLiftin Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    Ben aldım ve kullandım tadı çok güzel ; memnun kaldım doğrusu

HTC One cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

18. tolgahanç

tolgahanç Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    Antalya
    Ürünü kullandım 1.5 yıllık ara verdiğim VG'den önceki dönemimde yani 2012de...hemen ürüne dönecek olursak; üzerinde 30 gram protein & 7 gram glutamin yazıyor.Yalan arka kısımda(içerik kısmında) ortaya çıkıyor. o bahsedilen 7 gram glutamin ve 30 gram protein yok 1 porsiyonda(yani 45 gramda).1 porsiyonda toplam 30 gram protein var.Ayrıca bcaa oranları düşük geldi bana.Ve en önemlisi de gaz yapıyor.Hele ki sütle aman aman.O sebeple tavsiye etmem açıkcası.Yine de deneyip görmek isteyen arkadaşlar için söylüyorum karışması iyi ve çikolata tadı güzeldi.

Sayfayı Paylaş