Sni pro whey pw-30

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve gurur tarafından 26 Mart 2012 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasil ?

Anketin kapanma tarihi 21 Nisan 2012.
  1. çok iyi

22,2%
  2. iyi

44,4%
  3. orta

22,2%
  4. kötü

11,1%
  5. çok kötü

oy sayısı 0
    0,0%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 14 üye.
  1. gurur

gurur Üye

Beğenileri:
    53
    Ödül Puanları:
    38

bir serviste 30 gr ******gr glutamine bcaa ve cla barındırıyor

Son düzenleme: 26 Mart 2012
  2. hakankabaoglu

hakankabaoglu Üye

Beğenileri:
    199
    Ödül Puanları:
    0
    güzel

salon hocamın kullandıgı protein tozu o kullandıgına göre on numara dır kendisi Türkiye sampiyonlarındanbench_O

gurur bunu beğendi.
  3. gurur

gurur Üye

Beğenileri:
    53
    Ödül Puanları:
    38
    ben de dün kullanmaya başladım tadı ve karışması çok iyi nesquik mi diye şüphelenmiyorum değil :D

4. cciinnaarr

cciinnaarr Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    18
    tadı müthiş ötesi diyebilirim şu ana kadar içtiğim tadı en güzel olan protein tozu. fakat 50 servis ölçeği büyük. bir de feci şekilde gaz problemi yaptı bende.

rollOver bunu beğendi.
  5. gurur

gurur Üye

Beğenileri:
    53
    Ödül Puanları:
    38
    aynen gaz problemi sütle içtiğimde başladı hayatımda böyle bi koku almadım ben :D:D

6. murataztekin

murataztekin Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbıl
    Salon hocam banada bu urunu tavsiye etti nitro tech kullanmistim gecen ay bu urun ve syhtna 6 arasinda kararsizim.

Protein tozunun maksimum etkisi icin ve gaz problemi cekmemeniz icin su ile karistirmanizi tavsiye edilir.

7. antiq

antiq Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bu ürün iki farklı isim ile sunulmakta sanırım. sni pro whey adı ile de( pw 30 yazmıyor) satılmakta. içeriğini biraz inceledim sanırım aynı ürün. hoca tavsiyesi ile aldım. antremandan 1 saat önce 1 ölçeki, yine sni amino( 4 adet) ile alıyorum. sonrası 1.5 ölçek, sni amino(4 adet) ile birlikte alıyorum. 1 aydır kullanıyorum. ilk supplementim olduğu yararı konusunda bilgili değilim.

8. gurur

gurur Üye

Beğenileri:
    53
    Ödül Puanları:
    38
    evet murataztekin artık sadece su ile kullanıyorum yatmadan önce sütü tek başına içiyorum gaz sıkıntısı geçti
    atreman öncesi 7adet ultimate nutrition amino bolic antremandan hemen sonra 1 ölçek bu ve yine antremantan 1 saat sonra 1 ölçek daha alıyorum şuan iyi gidiyo 2. kutuyu alıcam bu aralar dursun yedekte 2 kutu bitince tam olarak yorum yapabilirim sanırım

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 13:40 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 13:37 ----------

sayın antiq aralarındaki fark bunda 7 gram glutamine ve cla bulunuyor olması sanırım ayrıca bcaa kalitesi daha yüksek ve daha az karbonhidrat içeriyor

9. hakankabaoglu

hakankabaoglu Üye

Beğenileri:
    199
    Ödül Puanları:
    0
    Turkiye de satılan ürün bu resimdeki mi yoksa digeri midir

10. onbir

onbir Üye

Beğenileri:
    517
    Ödül Puanları:
    0

neden ant öncesi 7 tane amino? ant sonrası hic almıyormusunuz?
    7 g glutamine yok 3 g glutamic acid 4 g l glutamine var ikisi farklı şeyler...

11. gurur

gurur Üye

Beğenileri:
    53
    Ödül Puanları:
    38
    hakankabaoglu benim aldığım kutu bu diğeri daha farklı bi ürün
    onbir antremandan sonra hiç almıyorum çünkü aminobolic kullanıyorum taurin vb enerji arttırıcı maddeler olduğu için içinde sadece antreman öncesi 7 tablet önermiş üretici firma

12. Yusuf~~

Yusuf~~ Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    0
    Ürün hem tad olarak hemde etki olarak çok iyi.Karıştırırken hiç topaklanma yapmıyor.

13. oz2525

oz2525 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Bir kutu daha yeni bitti. İçerisinde vitaminler, CLA, glutamin vb. de olduğundan biraz fazla tozutuyor, doğal olarak. Farklı bir sürü etken madde karışımı olunca su veya süte katmadan önce mutlaka tozu karışıtırıp öyle kullanmak lazım (yoksa farklı yoğunluklar nedeni ile tüm içeriği eşit bir şekilde yer almıyor ölçekte, bazı maddeler kutuda dipte kalabiliyor vb.).
    Yine aynı nedendne dolayu sıvı ile karıştırıp tam eritmek mümkün olmuyor. Ufak ufak parça halinde topakçıklar kalabiliyor, ama önemli olmuyor bu çünkü sıvı içerisinde içiliyor gidiyor.

G**pari'nin M**f**ion türü bir ürün veya B*N'in S****a6'sı gibi. Ancak bunların içinde vitamin vs. konmamış, o yüzden karışması biraz daha farklı. N**t**x'in TR'de yeni piyasaya çıkan protein ürününe benziyor.

14. gurur

gurur Üye

Beğenileri:
    53
    Ödül Puanları:
    38
    ilk kutu bitti sayılır bu hafta kervanın yolu göründü ikincisini alıcam gayet memnun kaldım kilo aldığım halde yağ oranımda büyük azalma oldu kaliteli kütle kazandırdığını düşünüyorum

15. Felhan

Felhan Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Ben bu ürünü şuan kullanıyorum . Memnunum içinde 7 gr glutamine var CLA var . gayet memnunum ama bundan sonraki alacağım ürün SYNTRAX MATRİX 5.0 olcak . Bakıp denicem .

gurur bunu beğendi.
  16. aslanseezar

aslanseezar Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    bugüne kadar tadı ve topaklaşmama adına kullandığım en başarılı ürün. Dün kullanmaya başladım. etkisi açısından yorumlarımı ilerleyen haftalarda paylaşacağım.
    antreman öncesi bir ölçek (25 ml) powersystem amino liquid sonrası ise pro whey pw30 ve yine powersystem creatin... tabi gün boyunca bol su tüketimi.

17. Naci Çağlar

Naci Çağlar Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    pw-30 nasıl kullancaz ? sabah kalkış idman giriş ve çıkış mı?

18. aslanseezar

aslanseezar Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    güne başlarken kahvaltıdan 30 dk önce bir ölçek. antreman hemen sonrası bir ölçek yeterli olacaktır. 350 ml su yada yağsız süt ile. ballı su ile de öneriliyor ama denemedim.
    tabi gün içindeki beslenmene yada antrema programına ve kilona göre değişkenlik gösterebilir. önerilen ve kabul görmüş olanı bu şekilde...

şahin izgi bunu beğendi.
  19. şahin izgi

şahin izgi Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    bende yeni aldım başlayacaz bakalım etkisini ne kadarda görürüm acaba :d bide ben bu kullanımı tam olarak anlamadım :D
    sıralama nedir yane hocam dedide tam anlamadım :D cok az su ekel dedi 1 ölcek 300 ml mi dedi 350 mi dedi bi hatırlayamadım :D bi yardımcı olursanız sevinirim :D
    bide nekadar gidiyomu :D

20. rollOver

rollOver Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    8
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Abi ben böyle bişey görmedim dün sütle içtim karnım feci oldu afedersiniz gaz çıkarmaktan havalanacaktım, bugün su ile içtim antreman sonrası aç karnına gene aynı durum aşırı aşırı gaz yapıyor gurulduyor karnım napıcam acaba böyle? Acaba ilk protein içişim diye olabilir mi?

Spor sonrası 1 ölçek - 350ml su ile karıştırıp içiyorum

şahin izgi bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş