Slm Tugba

Konusu 'Anabolik Androjenik Steroidler' forumundadır ve IRON MAN tarafından 18 Haziran 2005 başlatılmıştır.

1. IRON MAN

IRON MAN Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    FENERBAHCE-ISTANBUL - TURKİYE
    Senin Hoca Kafadan Sağma Sana Kür yaptırmak istemiş :) .

Bana Sorarsan Primabolan yerine Testesterone propionate Kullanmandır
    çünkü Primabolan Daha Yağlı ve daha uzun esterlidir ki vücuttan daha geç atılır bu da hormon seviyeni değiştirir. Hatta istesen Propionate yerine Bianabol / Dianabol Tarzı İlaçlar kullanabilirsin buda Senin Testesteron Seviyeni Arrtırmaz.

2. arnoldjr

arnoldjr Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    izmir
    dıanabol testosteron sevıyesını arttırmaz mı:???????????
    oyle bır arttırıyor kı bayanlarda da erkeklerde de..

3. Guest

Guest Guest

Bir bayana dinabol maddesini verirsen o bayan kisa zamanda sakal biyik ve aknelerle icli disli olur en önemliside erkeksi karakter ön plana cikar. Lütfen biraz daha arastirarak plan tavsiye edelim. (dianabol yüksek androjen etkili maddedir ve testo seviyesini 2 gün icinde maksimum noktaya ulastirir. Bu gibi maddeler testo seviyeni artirmaz mantigi da nerden geliyor? )

Primobolan maddesini bende tasvip etmem. Vüpcutta killanma ve asiri akneler olusabiliyor özellikle yüz cevresinde.

Bayan vücutcularin yarisma icin yapacaklari kurlardaki maddeler sunlar olabilir:

Boldenon100mg
    TestoPropionat her iki günde bir 25mg
    Oxandrolone 10-15mg
    Stanozolol her 3-4 günde bir 50mg inj.
    NandrolonFenilPropionat
    bunlar disinda :
    Ephedrin 20mg
    Primobolan 100mg
    Büyüme hormonu 2i.e(günlük)

4. arnoldjr

arnoldjr Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    izmir
    evt panzehır cok fazla arttırıyor hemde...yuksek androjenık...
    sakallı bayan ıcın dıanabole :p

5. Tugba24

Tugba24 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    24
    Yer:
    İzmir
    Çok uzun zaman olmuş. Boldenon kullandım geçmiş ola...

6. arnoldjr

arnoldjr Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    izmir
    tugba nerde ıdman yapıyorsun ızmırdeyım de bende.......sakıncası yoksa tabı

7. Tugba24

Tugba24 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    24
    Yer:
    İzmir
    Bir sürü yeni kişi gelmiş. Boldenon Undeclynate çok işe yaradı ama. :)

8. IRON MAN

IRON MAN Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    slm

Doğru Bianabol testesteron seviyesini arttırır ama Primabolandan daha kısa süre de etkisi geçer. zaten bayan da extra olarak 5-6 kg kas kütlesi almak istediğini yazmış.

9. Guest

Guest Guest

5-6 kilogramm kas kütlesi ile alakasi nedir anlamadim. Dianabolun etkisinin primoya göre daha kisa olusu ile yüksek androjenik etki icermesinin alakasi nedir? Primobolan DHT özlü preparat iken dianabol tamamen androjenik ve testosteron bagimli maddedir. Sanirim bu bize herseyi anlatir. Kardes darilma ama bilgisi olmayan bir bayana dianabol kuru tavsiye edersen onu ancak cukura itmis olabilirsin. Bu konulara özen gösterelim. Dopingin hic acimasiz kullanim ülkesi olanlardan biri de Amerikadir ama orda bile bayanlara kurlarinda dengeli adimlar attiriyorlar.

10. IRON MAN

IRON MAN Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    5-6 KG KAS KÜTLESİ EPEYCE FAZLA ANIMSAYAMADINIZ GALİBA

Hoca Güzel yazıyosunda sen 5-6 kg kas kütlesininin ne demek olduğunu bilmiyosun galiba. Anabolic etki yüksek olucakki hacim alsın. Küre para bayılacak sonra büyümicek. Tekrar yazıyorum Ben 1 Kür yapıcam ve 5-6 Kilo Kas Kütlesi Almak İstiyorum diyor. sonuç olarak İlaç kesildikten sonra etki bitecek. Bianabol kullanıp da Kötü etki gören birini Tanıyomusunuz eğer evetse o kişiyle tanışmak isterim. ve Bu arada ben ilaçı kullansın derken 5 kutu bitirsin de yazmadım. Erkekler ÇOK YÜKSEK DOZAJLARDA anabolic etkisi en yüksek ilaçları alıyo hormon seviyesi bozulan varmı. Bu kadar Sporcusunuz eğer 1 kişi varsa Tanışmak isterim. konuyu da uzatmaya gerek yok aslında 5-6kg kas Bana Göre Deli hacim demektir. Sonuç olarak da Kullanılan şey Kimyasal. ( Bu Benim Fikrim istiyen yapar isteyen yapmaz . )

11. IRON MAN

IRON MAN Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    aklıam gelmişken!!!

Panzehir evet bilgilisin bu arada extra sana şunu sormak istiyorum bilirsin , bilmiyen arkadaşlar a da sen söyle diye.
    Primabolan Depot ne kadar zaman sonra Kandan atılır?
    Bianabol ne kadar Sonra Kandan atılır ?

12. Guest

Guest Guest

IRONMAN:

Bionabol maddesi hakkinda gercekten sana ya yanlis bilgi verdiler yada sen daha ne oldugunu ögrenemedin.
    Bu madde yüksek androjen etkili ve yüksek anabol etkili maddedir. Bir maddenin yüksek androjen icermesi ne demektir bilirmisin? Özellikle bir bayan icin ne anlam tasidigini bilirmisin? 5-6 kilo anabol etkiyi herkes biliyor. Sen androjen etkisi az olupda anabol etki düzeyi yüksek olan maddeleri tavsiye buyurmalisin.

ben kendim müsabakalara sporcu yetistiriyorum. Bana bu sekilde komik sorular sorman gercekten cok gülünc bir durum. Istersen sana bunun tarihini MSN de anlatabilirim. Bak bilgisi olmayan sahislar msn de acikca her konuyu konusamazlar. Ben istesem kitapdan da bakip buraya yazmis olabilirim ama insanlara msn adresimi vermisim.
    Burada paradoks ortami yaratmamak icin seni MSN'ime davet ediyorum.

13. IRON MAN

IRON MAN Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Hoca Olay Geyiğe Döndü

hoca msn de konuşalım diyon benim msn yi biliyosun gel konuşalım ortada bana geyik yaparak davet ediyosun gel hoca msn miz belli sen sporcu yetiştir bende kendimi :) . Bu arada Benim tekniğim bu niye bukadar seni rahatsız etti anlamadım. ve bu konuda artık polimiğe girmicem seninle. O bayan yazdığımı ister yapar ister yapmaz. Sen Uzatma artık istersen.

14. IRON MAN

IRON MAN Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    BİRAZ ÖNCE PANZEHİR İLE MSN DE YAZIŞTIK

panzehirle konuştuk ve sorunları çözdük. Baştan beri demek istediğim 5-6kg kas kütlesi için büyük bir hacimdir. Sen de Bunları istediğine göre Vücutcu olmalısın zeynep oyüzden Bianabol yazdım ve zaten çok kullanmayacağına göre yan etki görmezsin. Sen manken değilsin Podyuma çıkmayacaksın Vücut yapacaksın ve bayağıda büyümek isiyosun. Zaten baştan beri de herkese anlatmak istediğim buydu.
    Neyse zeynep senin için herkese bayağ dil döktüm umarım artık anlamışsınızdır beni bu konu hakkında daha fazla yazmak istemiyorum eğer bana özel sorun varsa e-mailime yolla ki polimik yaratmayalım insanların gözünde .
    No payn , No Gain.

15. Tugba24

Tugba24 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    24
    Yer:
    İzmir
    Benim için polemik filan yapmanıza gerek yok. Ben aylardır internete girmiyordum zaten. Geçenlerde bir uğradım. Açılan thread "slm tugba" olunca cevap vereyim dedim.

Dianabol kullanan milli bir bayan halterci var. Bayanın sesi erkek gibi oldu.
    Dianabol sert gelir kadın vücuduna. Ben zaten sonradan boldenon ve anavar aldım. Stanazolol maddesini kullanmadım. Kür filan yapmıyorum zaten. Yaptım ve olay bitti. Aylar sonra tekrar gündeme gelmişim.
    O zamanlar thundirs vardı o yazıyordu bol bol şimdi panzehir ve ironman yazıyorlar :)

Yazın lafım yok. hatta teşekkür ederim ilginiz için.
    Not: Adım zeynep değil.

16. Guest

Guest Guest

Ben polemik felan yapmam bu benim karakterime uymaz. Ironman kardesle msn de görüstük fikirlerimizi paylastik. Burada sert tavirlar koymaya gerek yok. Birsey aciklaniyorsa bu hakikaten aciklanmalidir ve karsilikli bir catisma zirvesi olusmamalidir.

Tugba24:

Dianabol+testosteron+trenbolon maddeleri cok kuvvetli maddelerdir ve elbette kullanildiklarinda elde etmek istedigin basariyi elde edersin. Fakat steroidler bayanlari cabuk etkiler ve burada dianabol olsun baska madde olsun bunlar yüksek androjen icerdiginden sana zararlari cok olur. En basta yüzünde erkeksi bir sima olusur sonrasinda asiri sivilceler cikar. Ardindan klitoris büyümesi+el titremesi ve diger yan etkiler olusmaktadir.

benim müsabakalara hazirlanacak olan bayan sporcularina fazla bir steroid önerim olmamaktadir cünkü bayanlarla fazla icli disli antreman konularina girmiyorum ama stüdyomda 2 bayana plan vermistim ve bunlari basariya götürmenin yollarini aramistik.
    Öncelikle Beslenme ve antreman ikilisini hallettikten sonra su maddeleri kombine edebilirsin:

Boldenon 100-200mg(haftada 1 injeksiyon)
    Stanozolol 50mg ( her3 günde bir injeksiyon)
    TestosteronPropionat25mg (her 4 günde bir injeksiyon)

Boldenon ve testo maddesini 6 hafta ve stanozolol maddesini de 4 hafta kullanmani uygun görürüm. Sonra belli bir ara verdikten sonra tekrar ayni plani uygulayabilirsin yada oxandrolon ile 6 hafta devam edersin ve kuru bitirirsin ve yarismaya hazirlanirsin. Yarisma tarihine göre plan hazirlanabilir.

Sayfayı Paylaş