Skolyoz N Kifoz

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve nickmikyok tarafından 25 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. nickmikyok

nickmikyok Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    Merhaba arkadaşlar,

Bende skolyoz ve kifoz(kamburluk) var ama hafif derece, doktora gittim bana üst vücut çalış dedi, sırt kaslarını güçlendirmeliyim. 1 senedir yapıyordum fakat bıraktım sınavdan dolayı, bu 1 sene içerisinde düzenli olarak program eşliğinde body yaptım fakat sırtımdaki skatlıklarda gelişme olmadı aynı kaldı şimdi ise birdaha başlayacağım ama vücudumu gözlemlediğimde sol göğsüm sağ göğsümden daha büyük daha kaslı ve sağ omzum sol omzumdan düşük.

Spor yapma olanağım var. Erkeğim. Soru işareti varsa sorun :)

Hangi egzersizleri yapmalıyım ne tür egzersizleri yapmalıyım yardımcı olabilirseniz sevinirim.

İyi forumlar.

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 21:22 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 20:46 ----------

https://www.bodyforumtr.com/vbforum...asi-bolum-iii-iv-cozum-egzersizler-79195.html

2. Hands0me

Hands0me Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Aynı problem bende de var sana tavsiyem güzel bir spor salonu bulup işinden anlayan birisine gitmen bikeresinde hocam bana bunu dedi gögüs programım çok hafifti bende neden dediğimde kendisi bana gögüs hareketini ağır yaptığımda omurgamın zarar görüceğini söyledi yani tavsiyem işinden anlayan birine gitmen bazı salonlar herkese aynı programı veriyor buda bizim gibi hastalığı bulunan insanlara zarar veriyor.Geçmiş olsun.

Sayfayı Paylaş