Sizlere bir konuda danışmam gerek :(

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve VanGogh tarafından 13 Nisan 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. VanGogh

VanGogh Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Öncelikle merhaba abilerim ve kardeşlerim foruma yeni üye oldum konuyu yanlış yere açtıysam affola.Sizlere bir konuda danışacağım bende spor salonuna yazılmayı düşünüyordum ta ki hevesimi kırıcı yorumlar alana kadar.Yaşım 16 Boyum 1.83 kilom 97 arkadaşlarım bana o kiloyu veremezsin boşuna gitme gibi sözlerde bulundular benimde hevesim kırıldı tabi ki.Sizce kiloyu veremezmiyim?:(Verirsem çok zamanımı alırmı? Kaç ayda vücudumda etkisi görülür yaptığım egzersizlerin? Şimdiden teşekkür ederim verdiğiniz fikirler için :)

2. mericboss99

mericboss99 Üye

Beğenileri:
    196
    Ödül Puanları:
    43
    SOJKANDAO SDAJIOS DVBQIUW34 1Q*097U10823 Abi o arkadaşlar arkadaş değil git döv onları asdasdasd bildiğin yarıldım.

Boyun uzun bu spora gayet iyi bir avantajdır bu kas yapınca çok iyi durursun.O kiloyu veremeyeceğini söyleyen arkadaşların çok komikler 5-6 aya rahat bir 20 kilo verirsin.Net söylüyorum git yazıl kursa hepsine en güzel cevabı 5-6 ay sonra verirsin.Görende 140 kilosun sanacak senin kilona kilo bile denmez sabret ve azmet yeter 5-6 ay sonra çık karşılarına

3. trawool

trawool Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    13
    s.a hacı nasıl baslık acabıldın ya bana bi tarif edermisin 1 haftadır bulamıyorum :D

Sayfayı Paylaş