sizler gibi insanların çalıştığı bir yer arıyorum

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve sunclub tarafından 5 Kasım 2007 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. sunclub

sunclub Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar salihli, manisa veya ,hadi biraz kasayım, izmir (bornova)' de ,fitness konusunda bana yol gösterecek, sizler gibi profesyonellerin çalıştığı salon arıyorum. bilgisi olan varsa, yazarsa sevinirim.
    manisada güzel ve kaliteli bir yer buldum ama pazar günleri kapalıymış. bir tek cumartesi kalıyor , o da yeterli olmazmış
    teşekkürler

2. marthel

marthel Üye

Beğenileri:
    125
    Ödül Puanları:
    53
    salonların yüzde 99 u pazar günü kapalıdır

sunclub bunu beğendi.
  3. Veyron

Veyron Özel Üye

Beğenileri:
    440
    Ödül Puanları:
    93
    Yer:
    Republic Of Fenerbahce
    Haftada 2 gün gitmeyimi düşünüyordun. ?

İzmir bornovada hakan79 un çalıştığı ve sanırım antrenörlük yaptığı salon var.

sunclub bunu beğendi.
  4. FleXoR

FleXoR Özel Üye

Beğenileri:
    10.235
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Antrenör - Yazar
    Yer:
    Kırklareli & sivas
    haftada 1 gün gideceksen önermem önerim dumbell alıp evde çalışma proğramını haftada 3 gün yapmandır

5. sunclub

sunclub Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    ağırlık kaldırmak kifozu daha hızlı ilerletir diye düşünüyorum
    http://www.pratikev.com/fractalv33/...oryId=3323&pBrandId=123591&pInstanceId=189597 şu alet konusunda fikrinizi almak istiyorum
    vücut genelinde kasları güçlendirmek için faydası olur mu?
    tşk.ederim

evde dumbılla çalışma programına baktım sırt için birşey bulamadım.öncelikli olarak bana en çok sırt lazım sanırıım
    daha sonra artan bel çukurunu düzeltmek ve öne gelmiş omuzları düzeltmek için hareketler.yani vücut genelindeki deformasyon için
    teşekkürler

Son düzenleyen: Moderatör: 6 Kasım 2007
  6. Veyron

Veyron Özel Üye

Beğenileri:
    440
    Ödül Puanları:
    93
    Yer:
    Republic Of Fenerbahce
    evde dumbılla çalışma programına baktım sırt için birşey bulamadım.öncelikli olarak bana en çok sırt lazım sanırıım

haftada bir gün salona gidip sadece sırtmı çalışacaksın . Yukarıda sorulan sorularla birlikte cevap verirmisin.

7. sunclub

sunclub Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    anlamadım
    ilkkez bir sporu bu kadar inceleme fırsatım oldu.ne kadar disiplinli ve güzel
    bu sitedeki mesajların makalelerin çoğunu inceledim ve www.bodyforumtr.com/fitness sayfası harikaydı
    ben bu sporu şu en üstteki bikinili bayan resmindeki gibi sımsıkı vücuda ve güzel bir postüre sahip olmak için yapmak isterim abartmadan. yani doğal hatların bozulmasını istemem.
    şu an sırtım dışa bombelendiği için öncelikli sorunum sırtım.sonra öne gelmiş omuzlar sonra artmış bel çukuru. bu açıdan sırtı sordum. yoksa salona gidip bir fitness uzmanının bana verdiği programı uygulamak istiyordum ama yeni öğrendim bir gün bir bölgeyi çalışacaksın bir gün dinleceksin beslenme ve dinlemen düzenli olacak.
    benim sormak istediğim şu şimdi ben evde dambıllarla çalışıyorum diyelim bu sitedeki omuz ve sırt için olan egzersizlerden dambıllarla yapılanı yapıyorum ama kaslarımı şişirmek istemiyorum sadece belirgin ve sıkı olsunlar. bu yüzden 1kilodan fazla ağırlık almıyorum elime.böyle bir durumda da yine 1gün dinlenmek gerekir mi? her gün yapabilir miyim ya da abartarak sabah akşam yapabilir miyim?ve belirgin şekilde protein almak gerekir mi?çünkü ben kas yapmaya çalışmıyorum. yani arada bir yediğim yumurta - et yeter mi? sizin kullandığınız protein ilaçlarından bahsetmiyorum yani beslenmeme belirgin şekilde protein eklemeli miyim? ben peynir, süt , yoğurt gibi süt ürünleri hiç tüketmem. yumurta ve eti de az yerim.
    bunları şahsi cevap verilsin,hazıra konayım diye sormuyorum. bu siteyi çok inceledim hatta b.b. çok hoşuma gitti google'dan aratıp diğer sitelere de baktım.
    bir de evde yapılacak karın egzersizi yok galiba. hepsi kol ve omuzlara ve çok az kısmı da sırta yönelik bu egzersizlerin. yani en üstteki bayan vücudu gibi dimdik bir postüre sahip olmak için ne yapmak lazım?
    teşekkürler

8. FleXoR

FleXoR Özel Üye

Beğenileri:
    10.235
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Antrenör - Yazar
    Yer:
    Kırklareli & sivas
    yine önerim aynıdır madem sırt istiyorsunuz yine dumbel alıp evde sırt çalışma proğramını uygulayın LİNK
    Fakat sadece düz bir postür istiyorum derseniz LİNK
    Hem sırt kaslarım belirgin olsun hemde posturum düz olsun diyorsanız birer gün ara ile ikisinide yapınız.

sunclub bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş