Size Göre Doğrumu Yanlışmı Çalışmam ve Beslenmem

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve weskerve tarafından 9 Mart 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. weskerve

weskerve Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Arkadaşlar öncelikle yardımcı oldugunuz için şimdiden teşekkür ederim.Spora bir sene ara verdikten sonra on kilo fazladan aldım fakat şuan tekrardan başladım.Şuan yaptıgım orta seviye kardio.yirmişer dakkalık koşu bisiklet ve dört çarpı oniki karın hareketleri geri kalanda fidness makina ön kol arka kol gögüs üst gögüs omuz bacak arka bacak şeklinde bitiriyorum.Hocamın bana önerdiği şeyler zaten eski zamanlarımdan aşina olduğum beslenme düzenim.Bu beslenme düzeni hard bady tarzına uygundur.Şuan yulaf,light yogurt,light tonbalıgı,yagsız tuzsuz makarna,tavuk gögüsü ve mevsim salatası tarzında besleniyorum.Birde ayriyetten hayatımdan şekeri çıkartıp tatlandırıcı kullanamya başladım.Zamanında bir ekmek yiyen adamdım şimdi iki dilim kepekli ekmege düştüm.Sizce bu yaptıklarım dogrumudur dogru değilse yardımcı olabilir misiz.

Not:Spora başlıyaLI bir hafta oldu.Hocamın önerisine göre spor yapacağım günler L CARNITINE LIQUID CAPS 500 kapsulü günde üç adet tüketmemi önerdi.

Sayfayı Paylaş