Sizce Yeni Başlarken Ideal Kilo boy oranı nedir?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve ilkerrr tarafından 11 Temmuz 2007 başlatılmıştır.

Başlamadan önce 180 olan bir kişi için ideal kilo?

1. 70

oy sayısı 7
    35,0%
  2. 75

oy sayısı 5
    25,0%
  3. 80

oy sayısı 5
    25,0%
  4. 85

oy sayısı 3
    15,0%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. ilkerrr

ilkerrr Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    13
    Yeni başlayan birisinin yağlı mı zayıf mı yoksa normal mi olması avantajdır?
    Kilo ile boy arasındaki sihirli rakam nedir? 180 boya göre bi anket yapsak nasıl olur?

2. [Zafer]

[Zafer] Üye

Beğenileri:
    244
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Üniversite öğrencisi
    Yer:
    İstanbul
    Ben 1.80 boyundayım.Ve 61-62 kg iken spora başladım ve 1 yıla kalmadan çok iyi gelişmeler aldım.Bunda zayıflık ya da kilo önemli değil,öncelikle genetik,sonra beslenme-dinlenme ön planda.Çok çok zayıf insanlar birden gelişebiliyor,oldukça kalıplı insanlar yavaş gelişebiliyor,başlama kilosu o kadar etkilemez düşüncesindeyim :)

3. CENTAUR

CENTAUR Guest

zfrskr e katılıyorum önemli olan genetik, buda genelde yağ kas oranını ortaya çıkarıyor abdominal obezit olanlar daha az avantajlıdır mesela bunun yanında birazda olsa atletik iri kemikli ama çok zayıf olsada iyi gelişip yağlanmadan hacim alanlarda avantajlı sayılıyor, veya buna mukabil çok iri birazda yağlı olmasına rağmen başlamadan önce hiçbir çalışma yapmamasına rağmen belirgin kas oranına sahip ve kuvvetli olanlarda avantajlıdır.

4. skygokhan

skygokhan Yeni Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    İyi de abi soru saçma.Adam 180 boyunu ve kilosunu nasıl seçicek ki?Body kilo boya bakmaz.İnsan istediği neyse ona ulaşmaya çalışır.

5. drahte1905

drahte1905 Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Arkadas galiba odye baslamadan once ya kilo wericek yada alıcak onun ıcın acmıs glb anketithums:

6. KaRaBaSH

KaRaBaSH Üye

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    0
    bence kilodan ziyade olabildiğince az yağlı bir vücut ve üçgen bir kemik çatısı önemlidir. kilo iner, çıkar, bodycinin tartıdan ziyade aynayla işi olmalı diye düşünüyorum.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş