Sizce supplementleri bırakmalı mıyım ?

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve bySpasticus tarafından 28 Eylül 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. bySpasticus

bySpasticus Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Merhabalar arkadaşlar. 4 aydır salonda çok disiplinli bir şekilde çalışıyorum. Öncesinde 3 yıl taekwondo yaptım, uzun süre basket oynadım ve evde ufak tefek vücut çalışmaları yaptım. 3buçuk aydır protein tozu yaklaşık 2 aydır aminoasit ve creatin kullanıyorum. Kisa bir süre no-x kullandım. Bugün salonda çok fazla supplement kullandığımı savunanlar oldu. Açıkçası benimde kafam karıştı. Sizce ne yapmalıyım ? Bu arada 1.84 boyunda ve 74 kiloyum son 1,5 ayda 4 kilo aldım gün içerisinde 5-6 öğün olmak üzere çok iyi besleniyorum ve gerekli protein miktarını alıyorum. Haftada 4-5 gün salona gidiyorum. bench_O. dumbelllls

2. abcdefgHAKAN

abcdefgHAKAN Üye

Beğenileri:
    422
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    ANKARA
    4 ay gibi kısa sürede amino , whey , noX , creatin 6. ayda daha neler ekliceksin merak ettim. Bu hız neden.. Herşeyin bi yeri zamanı vardır.. 4. ayın, ztn 2. ayı acemilikle geçer. Hareketleri ögrenme, nizami çalışma, disiplin saglama . Sanırım para fazlalıgı vardı..
    Sadece şuan whey kullanman yeterli olur.. Zaten dogru ise beslenmem cok iyi diyosun zvgde yenisin zaten hızlı ilerleme yaşarsın, gelişirsin..

Sayfayı Paylaş