Sizce Spor Salonuna Nezaman Gidiyim ?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve kalkan333 tarafından 29 Mart 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. kalkan333

kalkan333 Yeni Üye

Beğenileri:
    412
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Body
    Yer:
    Bodyforumtr
    Arkadaşlar ben 1 aydır evde vicut geliştirmeyle uğraşıyorum 1 ayda bayağı kas yaptım sizce 5 - 6 ay daha evde çalışmaya devammı ediyim yoksa hemen spor salonunamı gitmeliyim ?

Özellliklerim : kilom : 55 boyum : 175 yaşım : 15

VİCUT GELİŞTİRMEYE BAŞLAMADAN ÖNCEKİ HALİM

BUDA VİCUT GELİŞTİRMEYE BAŞLADIKTAN 1 AY SONRA

YORUMLARINIZI TAVSİYELERİNİZİ VE ÖNERİLERİNİZİ BEKLİYORUM :D

2. onur10

onur10 Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    0
    Kendine düzenli sağlıklı bir beslenme programı yapıp vücut geliştirme hocalarına durumunu belirtirsen spor salonunda (Boy uzamasını engellemeyecek bir program,1 aydır çalışıyorum vs..) Spor salonu olabilir .Fakat yaşın 15 ken uykunu düzenlemeni tavsiye ederim . Ayrıca çok aşırı yoruluncaya kadar spor yapma bu gelişimini olumsuz etkileyebilir.(15 yaşında 1 sene kadar 100 metrecilik yaptım ve o zamanlar gerçekten aşırı kasıyorduk ve boyum o gün 1.78ken uyku düzensizliği aşırı antrenman falan 20 yaşındayım ve sadece 2 santim uzadım 2009 a kadar ve hala 1.80'im :D 16 yaşında falan da fitness'a başlamıştım )
    Bana sorarsan spor salonuna gitme işini amacına göre kendin belirle tam olarak ne istiyorsun yaşın çok müsait spor gelişimi ve vücut gelişimi açısından çünkü.. İyi düşün gelecekte pişman olmayacağın bir karar ver derim ;)

3. kalkan333

kalkan333 Yeni Üye

Beğenileri:
    412
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Body
    Yer:
    Bodyforumtr
    tmm sağol :)

4. Danny Boy

Danny Boy Yeni Üye

Beğenileri:
    8.716
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Medical Laboratory Technician-Public Relations Spe
    Yer:
    İstanbul-Скопје-Београ&#1076
    bugun gıt yazıl basla

bu arada vicut gelıstırmek ıcın bır salon bulamassın bu evrende haberın olsun ama vücut gelıstırmek ıcın dolu var :)

Kara Kalem bunu beğendi.
  5. Cyrax

Cyrax Üye

Beğenileri:
    90
    Ödül Puanları:
    38
    Vicut ne arkadaş?, yaşın 16 felan sanırım, türkçe çalış biraz, senin gibi yaş aralığında olan yağsız gencler 1 aydan sonra vücut geliştirdiğini zannediyor, ben ise kendini sıkan kişi dışında hiç birşey göremiyorum, ha birde kemiklerin ile kasların da yok değil, ee artık oda olsun dimi, kolay gelsin.

Son düzenleme: 29 Mart 2012
    Danny Boy bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş