sizce programım doğru mu

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve mavzer95 tarafından 4 Haziran 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. mavzer95

mavzer95 Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    0
    p.tesi

kol ve karın

çarşamba omuz göğüs

cuma sırt ve sağ kol+omuz
    (kollarımda ve omuzumda orantısızlık var )

2. mavzer95

mavzer95 Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    0
    upupupup

ayrıca cuma günü karında var sırt için gelişimim yavaş mı olur sizce

---------- Post added at 20:15 ---------- Previous post was at 20:12 ----------

upupupupup

ayrıca cuma günü karında calısıyorum ağır mı olur sizce ? sırtta verimsiz olurum ve gerimi kalırım

3. Muscleguy

Muscleguy Üye

Beğenileri:
    217
    Ödül Puanları:
    53
    Genel bilgilerini verirsen yardımcı olabilirim az geldi bana haftada 3 gün,ilginç olmuş program orantısızlığı gidermek için kol ve omuz hareketlerini alternatif(ayrı ayrı) çalış günleri ayırma aynı gün içerisinde yap zaten zamanla eşitlenir büyüdükçe.

4. mavzer95

mavzer95 Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    0
    Doğru kısa bir süredir yapmıyordum geçen hafta yaptım verim aldım ama bu hafta verimsiz oldu evde yapıyorum yardımcı olur musun ağırlıkları arttıracağım kolda gelişmek karında erimek istiyorum bide bunu söyleyim

5. Muscleguy

Muscleguy Üye

Beğenileri:
    217
    Ödül Puanları:
    53
    Bir kere her şeyden önce en önemlisi beslenmen ağırlık antrenmanına aşırı derecede odaklanma beslenmene de dikkat etmelisin.Kaslarını parçalıyorsun antrenmanda sonra yapılanma sürecine giriyor en önemli kısım bu kısım çok dikkatli beslenmelisin kendine düzgün bir program hazırla.Mide içinde yağı ve şekeri minimuma indir ve iyi bir abs çalışması ekle.

Sayfayı Paylaş