sizce neler yamalıyım

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Kosavrst41 tarafından 8 Eylül 2011 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Kosavrst41

Kosavrst41 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Merhaba boyum 1.80 Kilom 80 haliyle gobek bolgem yagli forumdan okudugum kadariyla yag yakimi hakkinda birkac sey biliyorum evimden yuruyus bandim ve 5 8 10 kg olmak uzere agirliklarim var bunlarla kol ve gogus kasi calisiyorum kosu bandindada 35-40 dk zaman geciriyorum sorun gobek bolgemin yagli olmasi bunun icinde kilo vermem lazim special knın kirmizi meyveler icerenini adim kahvaltiyi bunla yapiyorum yumurta ve peynir kesinlikle yiyemedigim icin oglenleri ise mecburen disarda yemem gerekiyor ve mumkun oldunca tavuk yemeye calisiyorum fakat asiri halsizlik olusuyor yeni basladim zamanla alisirmiyim bu duruma sizin tavsiyeleleriniz neler beslenmem seklinde antrenman seklinde neler yapabilirim dogal sekilde karin bolgemi eritmem goguslerimi duzgunlestirmek icin simdiden tesekkurler yazim hatalari icinde kusuruma bakmayin telefondan yaziyorum.

2. mtcinar

mtcinar Üye

Beğenileri:
    75
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Teknisyen
    Yer:
    İstanbul
    Zamanla alışırsın tabii biraz daha ancak protein ağırlıklı beslenmen ve vitaminlerini alman lazım. Mutlaka meyve yemelisin. Ara öğünlerinde meyve veya kuruyemiş olsun mutlaka. Kahvaltıda yediğini eritirsin bence düzgün bi kahvaltı ye. Special K nın tahıl gevreğinin sadesini ye bence ara öğünlerde. Ayrıca eti'nin lifalif'ini yoğurtla karışıtırmak da hem güzel bir araöğün hem de protein kaynağı. Çalışmalarından sonra esneme hareketleri yapmak ve kahve içmek kas ağrılarını azaltan yöntemlerden.

3. Kosavrst41

Kosavrst41 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Tesekkurler bel icin evde hangi hareketleri onerirsiniz birde ideal olarak kac kiloya kadar inmeye calismaliyim

4. mtcinar

mtcinar Üye

Beğenileri:
    75
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Teknisyen
    Yer:
    İstanbul
    Bel bölgesindeki yağları yakmak için hareketten ziyade kardiyo ve diyet daha etkili. Mekik ve sopa çevirme yapabilirsin. Valla ben geçen gün salona gidemedim evde nerdeyse tüm mide hareketleri yapılabiliyor. Üst karın altı karın ve yan karın kasları için birer hareketi 2 set zorlanana kadar yapsan yeterli.

5. Rpac

Rpac Üye

Beğenileri:
    1.540
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Daha önce benzer bir konu açılmıştır

Lütfen arama yapmadan konu açmayınız.

Link : https://www.bodyforumtr.com/vbforum/ya-yak-c-lar-ve-f18.html

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş