1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

sizce nasıl??

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve oguz006 tarafından 19 Şubat 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. oguz006

oguz006 Guest

Arkadaşlar yeni başlayan bölümünde Flexor arkadaşımızın verdiği evde çalışma programı adlı konuya bir cvp yazdım ama hiç kimse bir cvp yazmamış bende resimlerimi ekleyim belki bana yardımcı olusunuz diye düşündüm.

omuz = 110
    kol = 32
    göğüs = 94 (tabi doğru şekilde ölçtüysem)

Ekli Dosyalar:

2. JöNTürK

JöNTürK Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Tekirdağ
    fotoğraflara baktığımda ölçülerde hata payı var diye düşündüm ama sonuç itibariyle bunlar fotoğraf bende yanılıyor olabilirim yeni başlayan ve evde çalışan birisi için güzel bir başlangıç bu sporda herşeyden önce sabrın önemli olduğunu hatırlatır bu yolda durmaksızın devam etmeni isterim ilerleyen zamanlarda çok daha güzel fotoğraflarla karşımıza çıkacağına inanıtorum iyi çalışmalar...

3. oguz006

oguz006 Guest

cevap gönderdiğiniz için teşekkür ederim birde bana uygun bir program yazacak arkadaş olursa çok sevinirim. gerçekten hacim ve idare edecek güzel bir vücuda sahip olmak istiyorum.

4. bonatschi

bonatschi Özel Üye

Beğenileri:
    4.944
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Londra
    En kısa zamanda resim ekleme kuralları dahilinde resimlerinizi, başlığınızı ve mesajınızın içeriğini güncellemenizi rica ederim.
    Aksi halde başlığınızı kilitlemek durumunda kalacağım.
    Teşekkürler.

diez ve saydam bunu beğendi.
  5. oguz006

oguz006 Guest

çok özür dileyerek söylüyorum ama resim kurallarını okudum ama bir yanlışlık göremedim. konu başlığı nasıl olmalı ve içerik derken kötü bişeymi yazmışım anlamadım ki. biraz yardımcı olursanız daha düzgün biçimde konu açabilirim.

6. bonatschi

bonatschi Özel Üye

Beğenileri:
    4.944
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Londra
    8. AÇIKLAMA YAPINIZ
    Resminizi eklemeden önce açacağınız başlık açıklayıcı olmalıdır.Boyunuzu, kilonuzu, yaşınızı, nezamandır yaptığınızı, biliyorsanız yağ oranı ve ölçülerinizi eklemelisiniz.Sadece resim eklenmiş bilgi bulunmayan başlıklar silinecektir.

ÖRNEK POZLAR
    Bu kısmı da inceleyerek uygun pozlar eklemeniz yorum kalitesini yükseltecektir.

Bunun dışında spor geçmişinizden, hedeflerinizden, hayat düzeninizden ve antrenman-beslenme programınızdan da bahsetmeniz yapıcı yorumlar almanız açısından çok faydalı olacaktır.

MT ve saydam bunu beğendi.
  7. oguz006

oguz006 Guest

vg ye yeni başlıcam ama evde.

merhaba arkadaşlar yaşım 25 boy 1,84 kilo 71. bu sporu daha önce 1 ay kadar yaptım ve başımdan geçen bir ameliyat nedeniyle başka yapma fırsatı bulamadım. şimdi bu spora başlama kararı aldım,beslenmem iyi ama vg ye başladıktan sonra farklılaşacak yalnız nasıl bir beslenme programım olmalı bilmiyorum. elimde 1x6 - 2,5x6 - 5x4 plakalar 2 adet kısa bar ve bir adet uzun bar var. hacim ve kalı bir vücut istiyorum.evde çalışmak için hangi program ve nasıl beslenmeliyim. elimdeki resimleri ekliyorum yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

kol = 32
    omuz = 110
    göğüs = 94

Ekli Dosyalar:

Sayfayı Paylaş