Sizce nasıl devam etmeliyim ?

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve Ahmet1907 tarafından 2 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Ahmet1907

Ahmet1907 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    1.75 boyunda 95 kiloyum spor salonunda yeni başladım haftanın 4 günü olmak üzere 15 gündür gitmekteyim. Şuan için 1 saat cardio yaparak çalışmaktayım. 80 kiloyu hedefliyorum. Düzgün bir fizik ve karın kaslarımın görünceği ama heryerimdende öyle abartı bir kas istemiyorum. Bunun için ağırlık çalışmalarına ne zaman başlamalıyım fazla kiloları verdikten sonramı yoksa cardio ile birlikte başlamalımıyım. Tavsiyeniz nedir? Örnek bir çalışma planı verebilirmisiniz benim durumumdaki biri için. Tşk ler şimdiden.

2. Helldorad0

Helldorad0 En iyi tartı aynadır

Beğenileri:
    97
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    mağmur
    1 saat kardiyo yapmaktansa 25-30 dakika orta seviye kardiyo sonra da definisyon programı uygulayabilirsin. daha faydalı olur.

3. obensaltan

obensaltan Üye

Beğenileri:
    208
    Ödül Puanları:
    53
    karın kası için yağ oranını yüzde 10ların altına çekmen gerek. kas yönünden hacim yapmadan bunu sağlamak içinde 70 kilonun altına inmen lazım.
    abaartı kas istiyormuş gibi idman yap zaten ancak estetik bişi çıkacak ortaya. abartı olmasın kafasında çalışırsan karın kası çıktığında kolların vs çok ince kalırlar

4. pro gymm

pro gymm Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Normalde agirliga girdigin zaman da vucudun yag yakiyor bunu unutma ;)

HTC Vision cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfayı Paylaş