Sizce nasıl bir program

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve jackky tarafından 17 Mayıs 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. jackky

jackky Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    İyi akşamlar. Forumu cok yararlı buldugum için üye olmaya karar verdim. 16 Yaşındayım boyum 1.75 kilom 58. Su topu oynuyordum 1 yıl once bıraktım fakat 2 yıl oynamıştım. Suanda tekrar spora baslamaya karar verdim. Eve yakın bir spor salonu var. Anlasıldıgı gibi zayıfım fakat sadece bel imin arka tarafında yada sırtımın alt tarafı diyede tabir edebilirim biraz yağlanma var fakat az, aynı şekilde alt karın bolgemdede var. Size antreman programından bahsedeyim. Antremana 10 dakika koşu ile başlıyorum hız 7.5 olarak. Ardından 100 sınav 100 mekik yapıyorum. Sınavı 20x5 olarak mekik ise 25x4 olarak yapıyorum. Ardından 50 ters mekik(herzaman degil). Ardından alette terim olarak nedir bilmiyorum tam olarak bencpress yapıyorum. Ardındanda biceps için olan bir alet var onunla çalışıyorum bazende sırt için olan bir alet ile kusura bakmayın aletlerin isimlerini tam olarak bilmiyorum. Ayrıca beslenme olarakta sabah 2 yumurta,yulaf ezmesi yiyorum resource protein alıyorum 18 gram protein var ve 250 kaloriden oluşuyor ve Oglen tavuk türevleri hergün degişiyor ama tavuk yemeye dikkat ediyorum. Spora gitmeden yani saat 5 gibi de tavuk yemeye dikkat ediyorum fakat her zaman yağsız bir şekilde olmuyor. Antremandan hemen sonra resource protein tekrar alıyorum Uyumadan 1 saat oncede 1 adet alıyorum aynısından. Sizce nasıl bir yol izliyorum, neler yaparsam yada yapmassam daha cabuk daha hızlı gelişebilirim. ayrıca alt sırt ve alt karın bolgemdeki (az olsada)olan yağlanmadan nasıl kurtulabilirim. Tavsiyeleriniz nedir? Simdiden teşekkürler.

Sayfayı Paylaş