Sizce Killar Estetigi Bozar mi?

Konusu 'Kişisel Bakım' forumundadır ve Deli333 tarafından 6 Mayıs 2005 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. Deli333

Deli333 Yeni Üye

Beğenileri:
    181
    Ödül Puanları:
    0
    evet sorum bu. Hamdullay Aykutluğ bir röpartajında BB yapanlar kaslarını daha iyi gösterebilmek için kılları almalıdır demişti. Ne kadar katılıyorsunuz bu görüşe.

2. sarc4stic

sarc4stic Özel Üye

Beğenileri:
    2.261
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Satış Temsilcisi
    Yer:
    Istanbul
    Estetiği bozduğu kesin bence(BB bazında). Bizim sınıftan bir arkadaş (BB ile uğraşan) üst tarafı tamamen aldırdı, acaip farketti görüntü. Daha fit bir hale geldi. Hem hiçbir pro da kıl görmedim.

3. Deli333

Deli333 Yeni Üye

Beğenileri:
    181
    Ödül Puanları:
    0
    ben kolları aldım. soba borusu gibi gözüküyordu. zaten sadece kollarımda aşırı vardı.

4. sarc4stic

sarc4stic Özel Üye

Beğenileri:
    2.261
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Satış Temsilcisi
    Yer:
    Istanbul
    Şu "soba borusu" tanımlamasına hastayım :lol: Kolların farkettimi peki?

5. Guest

Guest Guest

121 kiloda eski profesyonel vücutcu olan 39 yasinda bir alman vardi(su an stüdyomdan ayrildi). Bu adam killarini kesmiyordu cünkü artik yarisma derdi yoktu ve kimseye vücut göstermiyordu. Adamin sadece gögüs killari benim vücudumdaki killar kadardi. Abartmiyorum. Bu adam goril gibi görünüyordu. Adam 121 kiloydu ama killari sayesinde daha hacimli görünüyordu ve tahminen 135 dersiniz. Killarini bir ara kesti ve gördümki adam sanki kilo vermis gibiydi. Hatta sordum kendisine kilo mu verdin diye. Adam tartiya gecti ve cevabi su oldu: tam tersine 1 kilo almisin:)

Vücut daha düzenli ve güzel görünüyor ama serbest vücutcular icin cok önemli degil. Sadece goril gibi görünmesin ve asiri cirkin kil olmasin yeter. Gögüsde kisa ve az sekilde olabilir. Bacaklar gayet normal. Kollarda önemli degil(ki rahatsiz olmuyorsaniz). Sirtta cok ise alinabilir.

6. Deli333

Deli333 Yeni Üye

Beğenileri:
    181
    Ödül Puanları:
    0
    farketti vallaha. benımde bacaklarım cok kalın gozukuyor, baya kıllı acaba ondanmıdır :)

7. gkhngs

gkhngs Üye

Beğenileri:
    25
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    mali işler
    Yer:
    istanbul
    Bencede çok abartı olmadıkça kılları almak saçma...Zaten yumurta gibi erkek de olmaz...

Yalnız bazen görüyorum sırtta omuzlarda falan alıyo iğrenç harbiden :D

8. bigbody

bigbody Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ögrenci
    Yer:
    istanbul
    kıl varsa ben yokum vücutta igrenc duruyor ayrıca proteinde yiyor kaslarınızın proteinini neden kıllarla paylasasınızki aldırın gitsin

9. Massivend

Massivend Guest

bozar evet.

10. Yaramaz

Yaramaz Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    İnternet
    Yer:
    Adana
    umarım ilerde omuzlarımda çıkmaz nefret ediyorum

11. Yaramaz

Yaramaz Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    İnternet
    Yer:
    Adana
    kılları aldırmak için lazer olduğunu biliyorum lazer ısınlarının temas ettiği yerde bir daha kıl çıkmıyor mavi bir renkde lazer ısını saygılar...

12. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka

Laser epilasyon

Lazerle epilasyon günümüzde artan bir popülarite ile yaygınlaşmaktadır. Uygulanan yöntemin sağlıklı, hijyenik ve tıbben kabul görmüş olması artan bu popülaritenin en başta gelen sebepleridir. Estetik veya tedavi amaçla yapılan lazer epilasyonu, uygulamanın kolaylığı ve etkili olması sebebi ile ileri seviyede olan problemelere dahi cevap vererek önemli derecede rahatlama sağlamaktadır.

Hayatla temasımızı sağlayan önemli organlarımızdan biri olan cildimizin, istenmeyen tüylerden ve lekeleden kurtulması için Dermacare Lazer Epilasyon ve Estetik Merkezi, Doktor – Hemşire – Estetisyen kadrosu ile sizlere yüksek kalitede ve etkili bir hizmet sunmaktadır.

Lazer Nedir?
    Lazer uyarılmış radyasyonun yoğunlaşmasıyla güçlendirilmiş bir ışık demetidir. Lazer tedavisinde amaç ısı enerjisi ile kıl kökünün tahrip edilmesidir. Lazer ışık demeti iyonize olmadığından cilde bir zararı yoktur, sadece uygulmama esnasında gözleri özel gözlükle korumak gereklidir.Bugün, epilasyon lazerinin kalıcı epilasyon sağladığına dair Amerikan FDA (Food and Drug Administration) kurumunun onayı bulunmaktadır.

Merkezimizde Alman Aesculap firmasına ait 2 değişik tipte lazer kullanılmaktadır. Son teknoloji ürünü olan bu lazerler, hedef bölgedeki kıl köklerinde maksimum emilim sağlamakta ve derin penetrasyon etkisi ile de daha kalıcı bir epilasyonu gerçekleştirmektedir. Yan etki riskleri minimum olup kalıcı yan etkisi bulunmamaktadır.

Lazer kimlere uygulanır ?
    11 yaşından büyük kadın-erkek herkese başarıyla uygulanabilmektedir. Yüz, boyun, ense, sırt, koltukaltı, göğüs, bacak ve genital bölgelerde başarı ile uygulanan laser epilasyonu kılın cinsine, cildin tipine göre değişik sürelerde sonuç verebilmektedir. Sarı-beyaz kıllar, lazer ışına duyarlı olmadığından tedavi etkisiz olmaktadır.

Lazer tedavisinde kıllar nasıl yok olmaktadır ?
    Lazer ışını, kılın büyüme devresinde, kıl kökünde bulunan “melanin” pigmentini tahrip ederek kılı ortadan kaldırmaktadır. Bir bölgede, kılın devreleri farklı olabileceğinden, büyüme dönemini yakalamak için en az 3-4 seans gerekmektedir.Seans aralıklarına uymak şartıyla 4-8 seans, kıl yoğunluğunda belirgin azalma yapmaktadır. Sadece yüz bölgesinde bu sayı artış gösterebilmektedir.

Yan etkileri var mıdır ?
    Nadiren kabuklaşma, şişlik, sivilcelenme olabilmektedir. Tedavi prosedürünü değiştirmeyecek bu lekelenmeler (topluiğne başı büyüklüğünde) birkaç ayda tamamen kaybolmaktadır.(Not: Yan etki riskini azaltmak için esmer tenlilerde ve bronzlaşmışlarda test uygulanmaktadır.

http://www.dermacare.com.tr/laser_epilasyon.htm

13. Deli333

Deli333 Yeni Üye

Beğenileri:
    181
    Ödül Puanları:
    0
    şimdi de trapezuslarımda çıkmaya başladı :lol:

14. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    napmayi dusunuyorsun ? :)

15. ROMASANTA

ROMASANTA Yeni Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Body buildingte kılları almak şart.Hangi profesyonel sporcuda var ki?Mustafa Muhammed gibi alınmasına da karşıyım.Sanki adam jiletlemiş gibi.Yapılırsa modern yöntemlerle yapılmalı.Laser ve epilasyon gibi.

16. xaures

xaures Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Bursa
    d

kıllar aşırıda olsa az da olsa estetiği bozuyorsa alınmalı ama laser ile alınmasını öneririm....

17. xxdiablo

xxdiablo Yeni Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    muhasebe
    Yer:
    istanbul
    Re: d

arkdaşlar size bir önerim var kesinlikle bunu yapın derim bakın herangi bir ot çudan hamam otu alın bu ot dedimse bi tutam değil küçük bi kap içresine konulmuş olup yaklaşık 1 1,5 milyon liraya alınabilir..

bunu alın ve ılk suyun içine atın biraz karışturdıktan sonra çimento gibi oluyo ..

vücuda sürün tamammı üstünüze çimento dökmüşler gibi oluyo kuruyunca 5 dakka sonra duşa gir bak n-baklım bihada varmı o kıllar

ben kullnıyom

1 seneden beri profosyenel vücu geliştirme ile uğraşıyorum

kolay gels,in arkadaşlar

Alintidir arkadaşlar bu olayı bilen varmı duyanınız varmı böylebir şey halledelim şu kıl olayını artık kasa giden enerjinin neden bir bölümünü birde kıla ayıralım

18. MK #7

MK #7 Özel Üye

Beğenileri:
    1.522
    Ödül Puanları:
    123
    yazıdaki gibi surulunce cimento gibi duruo yazılanlar buyuk ihtimal dogru cunku bu bitki piyasadaki butun tuy dokucu urunlerin ozunde var

19. ribery

ribery Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    dostum bunun fiyatı hakkında bi bilgin warmı?

20. Deli333

Deli333 Yeni Üye

Beğenileri:
    181
    Ödül Puanları:
    0
    bu sene basıcam ağdayı yıne, bilen birisine yaptıracam ama D:

Sayfayı Paylaş