Sizce jinekomastimiyim (fotografları attım)

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Lionss tarafından 18 Şubat 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. Lionss

Lionss Üye

Beğenileri:
    62
    Ödül Puanları:
    28
    180 boy 82 kiloyum gögüsümde yag var aklıma baya takıldı sizce jinekomastimi bana göre yag ama sizede sormak istedim :D

Ekli Dosyalar:

• 11111.jpg
      11111.jpg
      Dosya Boyutu:
      61,1 KB
      Görüntüleme:
      430
    • 222222.jpg
      222222.jpg
      Dosya Boyutu:
      66 KB
      Görüntüleme:
      405
    • 3333333.jpg
      3333333.jpg
      Dosya Boyutu:
      114,4 KB
      Görüntüleme:
      394
  2. ferdityson

ferdityson Üye

Beğenileri:
    436
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    İstanbul
    Şüpeli...Doktora git

Lionss bunu beğendi.
  3. rambo43

rambo43 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    13
    meme uçlarında yağ bezesi (kitle) varsa jinekomastisindir.

Lionss bunu beğendi.
  4. Lionss

Lionss Üye

Beğenileri:
    62
    Ödül Puanları:
    28
    ferdityson bak fotoda kolumda ki izleri görüyorsun dimi 6 7 kere hastaneye gittim bunun için bunlar geçmiş hali hiç birinde tedavi edemediler o yüzden saglık sektörüne güvenim yok gitmem kolay kolay

rambo43
    parmagımla ucuna bastırıyorum kemige dayanana kadar yumuşak hatta göbegim ona göre kat kat daha sert bi kitleye rastlayamadım ucunda çok yumuşak :D

5. Blonde

Blonde Üye

Beğenileri:
    754
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Bende hayatimda gogusumde hic yag olmadi zayif biriydim. Bulka baslayinca meme ucunda yaģ olmaya basladi. Bu direk jinekomastinin gostergesi degildir bence. Öyle olsa 19 yasimda n sonra 1 ayda nasil jinekomasti olcam ?

Ama senin durum şupheli gibi anlamadm bide yaģlisin . Doktora git ve saglam bir definasyona gir

6. Lionss

Lionss Üye

Beğenileri:
    62
    Ödül Puanları:
    28
    9 yaşında iken fotolarım var oradada aynı şekilde gögüste yag var şu anda 17 yaşındayım 8 yaşında çok zayıf birisiydim gerçekten kemiklerim sayılıcak kadar yedigim yemegin haddi hesabı belli degil kilo alamıyordum sonra aldım şimdide vermeye ugraşıyorum o fotolara bakınca aklıma yag olasılıgı geliyor 9 yaşındada bu şekildeyse jinekomasti olması zor gibi :D

7. Blonde

Blonde Üye

Beğenileri:
    754
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    9 yasinda daha cogu hormon salgilanmaya baslamadigindan jinekomasti olmaz ergenlikten sonra olur. Sen bjr doktora görün kesinlikle

8. Lionss

Lionss Üye

Beğenileri:
    62
    Ödül Puanları:
    28
    Dedim ya doktorlara güvenmiyorum ben aslada güvenmedim sag kolum yarıldı sigarayı rahat sokardım o yarıga adamların attıgı dikişte bile hayır yoktu cild sorunu var o yüzden gittim özel ede devletete çıktım her kafadan ayrı ses gerçekten hepsi ayrı bişey deyip ilaç yazdılar ilaçlarda işe yaramadı şimdi gitsem napıcakları belli olmaz

9. Burak Can

Burak Can Üye

Beğenileri:
    59
    Ödül Puanları:
    28
    Jinekomasti olma olasılığı yüksek.Kinekomasti de vaser diye bir yöntem kullanıyorlar.Bildiğin liposakşın olayının biraz daha ince iğnelerle yapılan hali.Örneğin normal yağ alma operasyonunda 5 ile 10 milim arası iğneler kullanılır vaser de önce yağları laser ile parçalayıp daha sonra 2 ile 3 mm lik iğnelerle yağ alıyorlar.MAliyeti yüksek devlet güvencesi karşılıyormu bilmiyorum.Bir estetik cerrahi yada plastik cerrahi uzmanına gösterebilirsin.Vaserde avantajlar çok fazla.Bende de benzer bir durum var ama 10 gündür spor yapıyorum ve kendime bu tip problemler için doktora gitmek için 6 ile 8 aylık bir süre verdim.Spor ve alacağım takviyelerle gezmezse o zaman doktora başvuracağım.Bu tip sorunların temel sebebi hormonal bozukluk yada genetik oluyor.

10. Nile

Nile Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Merhaba,
    Ben de 2005 senesinde jinekomasti operasyonu geçirmiştim, açıkçası ozamanki vücut yapım ile benziyor. Bu konuda eğitimim yok tabi ama kıyaslayınca belli bir seviyede jinekomasti olduğunu söyleyebilirim tabi en doğru kararı doktor verecektir.
    Ama şöyle olur; eğer doktor sadece liposuction ile giderilebileceğini düşünürse bu şekilde yapılır ancak meme dokusu büyümüşse ozaman işin içine cerrahi müdahele de giriyor. Ki senin durumunda ve daha kalıcı olması açısından böyle yapılması daha iyi olur. Ben açıkçası çok rahatladım, özgüvenimi çok etkiledi.
    Operasyon da zor bir operasyon değil, ağrı sızı pek çekmezsin. Birkaç hafta korse ile geziyorsun okadar.
    Ancak önemli olan doktor seçimi, eğer durumun el veriyorsa kesinlikle güvenilir bir estetik cerraha operasyonunu yaptır. Aksi halde pek önem gösterilmeyebilir. Ben bu şekilde yaptırdım ve memnundum. Sonuçta fiziksel görüntünü etkileyen hassas bir konu.
    Umarım sıkıntından kurtulursun.

11. Lionss

Lionss Üye

Beğenileri:
    62
    Ödül Puanları:
    28

Dostum amelyatın maliyeti ne kadar ?

12. Nile

Nile Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Üzerinden çok zaman geçti gerçekten hatırlamıyorum ancak çok da makul bir fiyat değildi sanırım, sonuçta özel gitmiştim. En iyisi güvenilir bir kuruma/doktora gitmen ve fiyat bilgisini onlardan alman.

13. Lionss

Lionss Üye

Beğenileri:
    62
    Ödül Puanları:
    28
    Fiyatı meraktan sordum banada sornlar oluyor onlara cevap vermek için hastaneye gitmem şimdi giderim yag için adamlar böbrek yetmezligi bile derler güvenmiyorum abi kaç yıldır tedavi edememişler şimdi güven sorunu var üstüne aşırı derece sinir oluyorum çogu doktora mesela geçen ambulansı aradık açık adresi verdim kadın bana diyorki yakın oldugunuz bi yer varmı tarif ediyorum dedigimi anlamıyor 5 dk tarif ettim sonunda anladı dedim lan siz nasıl ambulanssınız daha bi adresi bulamıyorsunuz bide böyle sert sert konuşmaya ugraşıyor bizde insanız cipies degiliz flan baya ters ters konustu direk kapattı sonrada diyorlar neden doktorları dövüyorlar abi bi sorun döven adama doktor napmış diye direk adama suçu atıyorlar bi bakın doktor nasıl yanlışlık yapmış bi ara sırtım agrıyordu gittim kadın doktor 10 dkda sorunu anlatamadım bi başladı vır vır vır vır sen bi bekle ben anlatıyorum zaten ama nerdee dominostan pizza sipariş etsem adamlar 15 dk da evime getiriyorlar sadece adresi vermem yeterli bunlara adresi tarif etmeyi bırak kordinat ver 40 dk da geliyor işte ben böyle bi saglık kurumuna asla güvenmem ha bide yanlış ilaç yazanlar var onlarda ayrı konu

14. Burak Can

Burak Can Üye

Beğenileri:
    59
    Ödül Puanları:
    28
    Arkadaşım doktorlar da o kadar çok hastalık hastası insanla uğraşıyor ki, artık her geleni aynı görmeye başladılar.Sana tavsiyem, ameliyat ile ilgili kararlıysan ve doktora gideceksen, doktora kendini kabul ettirecek kararlılıkla git.Ben senden tavsiye istemiyorum ben senelerdir bu tavsiyeleri dinliyorum ben ameliyat olmak istiyorum şeklindeki kararlılığını göstermen çok önemli.

15. Lionss

Lionss Üye

Beğenileri:
    62
    Ödül Puanları:
    28
    Çok çabuk sinirleniyorum ben bu şekilde doktorla konusurum oda çok ters olur olmaz bi cevap verir sonra olay çıkar :D bu işte kararlı degilim kilo verince ne oldugu çıkar ortaya ozaman kadar amelyat yok :D

16. Burak Can

Burak Can Üye

Beğenileri:
    59
    Ödül Puanları:
    28
    Esnaf olmak ve siyaset içinde olmak insana ister istemez sinirsiz olmayı öğretiyor.Eğer böyle bir duruma karar verirsen doktora gitmeden 2-3 gün önce neler söyleyeceğini bir kağıda yaz, sinirsiz ve kararlı konuşma tarzının provasını yap, yanında da senin sinirlenmene izin vermeyecek biriyle git.Kafanda herşeyi yerleştirirsen sinirlenmene gerek kalmaz.Gençlik zamanlarımızda bizde de heyecan sinir had safhadaydı da bir şekilde hayatı rahat yaşamak için sinir olayını yenmek gerekiyor.

17. Lionss

Lionss Üye

Beğenileri:
    62
    Ödül Puanları:
    28

Benim normal konuşma tarzımada takanlar oluyor genelde gayet sakin bi şekildede konuşsam ters anlayanlar çıkıyor aralarıdan gidersem drurumu adam gibi anlatırım düzgün bi şekilde tedavi etmesi gerektigini anlayacıgı şekilde anlatırım baktım ters yapıyor ilgili makama şikayet ederim kavga gibi bi drum söz konusu olmaz o sorunu aşalı çok oldu sadece bagrış çagrış olur o arada agzımdan ters bişey çıkar insanlık hali suçsuzken suçlu drumuna düşerim bunu anlatmak istedim :D

Sayfayı Paylaş