sizce jakub stefano gibi bir vücut iyimi???

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve muscle123 tarafından 23 Temmuz 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. muscle123

muscle123 Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
  2. Swager

Swager Üye

Beğenileri:
    391
    Ödül Puanları:
    73
    avrupa için evet ama türkiyede olaylar biraz karışık.2 ana grup var 1.si hiç spor yapan erkek görmemiş ideal vücutlu erkek için zayıf erkek tanımı yapanlar.2. si ise böyle vücut sevenler tabi bunada biraz abartı diyenlerde olabilir.ama sen böyle bir vücudu kızlar için yapacaksan boşuna zaman harcarsın değmez bence

3. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    evet avrupada amerikada bu fiziklere hayranlar zaten oralarda Arnold ve Jay Cutler hayranı bayan sayısı bile çok ancak ülkemizde işler başka bir kere hep yazarım hanımlar spor yapmıyor yapsada düzensiz yaza girerken bilip bilmeden yapılan kısa süreli spor dolayısıyla kilolu bayan sayısı çok en elit semtlerde bile zayıf olanda spor yaptığından zayıf değil eğer siz fit bir vücutla baklavaları ortaya çıkarmış bir şekilde kızın yanında durursanız maalesef kıskanır iğrenç diyebilir buda tabi sinir bozucu beğenirmi beğenirler fit bir vücudu ama kendilerini ezik hissederler yanınızda birde elimde tutamam derler maalesef gerçek bu hepsi değil tabi %80 i böyle düşünür diye tahmin ediyorum en komiğide beğenmedikleri Arnoldun örneğin beli çoğu kadından incedir gelde gülme[​IMG] ancak yüksek gelirli bir mesleğiniz varsa veya babadan zenginseniz o zaman işler yine değişir fit vücutluda olsanız mr olympialık vücudunuzda olsa beğendiklerini söylerler sonuç olarak siz yinede spor yapın fit vücutlu olun merak etmeyin eninde sonunda kız arkadaşınız olur iğrenç demelerine beğenmiyorum demelerine bakmayın kesinlikle yalandır ama tabiki yukarıda yazdıklarımıda unutmayın

stinq89 bunu beğendi.
  4. Kauss

Kauss Üye

Beğenileri:
    1.421
    Ödül Puanları:
    123
    Böyle bir fizik iyi mi ? Evet iyi gayet fit ve kütleli de aslında. Böyle bir fiziğiniz varsa bence kimse size iğrenç demez. Deseler de tınlamazsınız zaten. Bu kadar basit.

Ülkemizde genelde erkekler önde bira göbeği gittiği için böyle bir fizikle fark edilirsiniz. Erkekler istediği kadar laf etsin bayanlar sizin için önemli olan. Burada önemli olandan kastınız eğer beğendirmekse olay.

5. brhmcr

brhmcr Guest

Ben şahsen bu tür bir fiziğe sahip olmak istiyorum.

6. Lady.V.Vivien

Lady.V.Vivien Üye

Beğenileri:
    323
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Istanbul
    evet kadınların hoşuna gider.

Sayfayı Paylaş