sizce hocanın yazdıgı program dogrumu ?

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve fkambay tarafından 7 Haziran 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. fkambay

fkambay Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba arkadaslar ben yeni modern bir spor salonuna basladım ve burdaki fitness egitmenlerinin hepsi öğrenci dolayısıyla tecrubelerine güvenemiyorum acıkcası ..

benim sorum su olacak ben egitmenden guzel bir program istedim dha once bolgesel calısmıs biri olarak benm programı su sekilde yaptı :

calısma seklim 3 gune bolundu bolgesel olarak bir konuda tereddutum var o da ornegin pazartesi gunu gogus ve kol calıstım snrasnda ust uste gitsem bile persembe gunune kdar gogus calısmamıs olucam sizce bu dogru bi uygulamamıdır

2. azeralkan

azeralkan Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Evet doğru vermiş hocan, kasların dinlenmesi için aradan belli bi zaman geçmesi lazım. Forumu incelersen de burdaki programların hep öyle olduğunu göreceksin

fkambay bunu beğendi.
  3. AkrepHan

AkrepHan Yeni Üye

Beğenileri:
    288
    Ödül Puanları:
    0
    üst üste basman zaten hata olur hocana güven sen göğüs,kanat,bacak gibi kas gruplarını haftada birkez triceps,biceps,bilek ve kalf gibi kas gruplarını haftada 2 kez çalışmanı öneririm. göğüsten sonra kol çok iyi bi seçim bide sonuna bilek ekle tamamdır. asla bi kası üst üste çalıştırma gelişmez overtraining olursun

fkambay bunu beğendi.
  4. fkambay

fkambay Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    cok tesekkurler arkdaslar yorumlarınız icin artık tereddute gerek yok o halde :)

Sayfayı Paylaş