Sizce hangisi?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve alp1978 tarafından 12 Ekim 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. alp1978

alp1978 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhabalar 32 yaşındayım 1.85 cm boyunda 71 kiloyum hızlı kilo almak istiyorum bir kaç kişi ürün önerisinde bulundu sizlerle paylaşmak isterim. Aşağıdaki sıraladığım ürünler veya üründen hangisini kullansam etkili olur (tabiki forumda öğrendiğim gibi her ürünün her bünyede farklı etki gösterebileceğini göz ardı etmiyorum) önerilen ürünler

1- MuscleTech Aplodan 111 tablet+ MuscleTech Nitro-Tech Hardcore ikisi birlikte kullanmam gerektiği.
    2- MuscleTech Mass-Tech (tek başına)
    3- BSN Truemass (tek başına )

Bahsettiğim ürünleri kullanırken evde ağırlık çalışmasıda yapacağım.

Forumdaki aramalarımdan çıkardığım sonuç BSN Truemass kullanmam gerektiği.Sizlerin önerebileceği başka bir ürün veya kompleks varmı?bench_O

2. BLACKFLASH

BLACKFLASH Üye

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    asker
    Yer:
    Türkiye
    kilo almak mı? spor yaparak kaslanmak mı? arasında çok fark var.

ben olsaydım sana önerdikleri bu ürünleri önermezdim. Ne mi yapardım?
    Gel kardeşim der, önce beslenme sınırlarını zorlardım. Ne kadar karbonhidrat ne kadar protein alıyorsun. Sonra idmanlarını toparlardık. Sonrasındada beslşenmeye destek amaçlı ürünler alırdık mesela bu ürün protein olarak gainer olabilir.
    kusura bakma ama bu programı sana veren kim acaba? satıcı mı? ihtimalle sana satıcı verdi. Hayır ise işte o zaman ona antrenör mü diyorsunuz veya hocam mı dersiniz bilmem ama ben ona çölde kalmış cahil muamelesi bile yapmam direk suratına lafı yapıştırırım.
    Yıllardır sustum ama artık bilgisiz cahillere söyleyecek sesli fikirlerim ve sözlerim var.

alp1978 bunu beğendi.
  3. umut205gti

umut205gti Üye

Beğenileri:
    140
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    çorlu
    blackflash a sonuna kadar katılıyorum.ve amaç sadece kilo almak mı yoksa kas olarak kilo almak mı diye bir kez de ben soruyorum .

bir de şu an spor yapıyor musun ? v.g yapıyor musun ? ne kadar süredir ?
    bunları da bizimle paylaşırsan MuscleTech Aplodan 111 tablet+ MuscleTech Nitro-Tech Hardcore kombinasyonundan daha mantıklı cevaplar verebiliriz.

MuscleTech Aplodan 111 tablet+ MuscleTech Nitro-Tech Hardcore kombinasyonu çok çok iyi bir kombinasyon ama kilo alımı ile ilgisi yok .

alp1978 bunu beğendi.
  4. alp1978

alp1978 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    teşekkür

İlginiz için teşekkür ederim. evet bana bu ürünleri satıcı önerdi. bahsettiğim gibi kilo almak istiyorum ama tabiki alacağım kilonun yağ olarak veya göbek olarak toplanmasını istemem fit bir vücut olmasını isterim aynı zamanda spor da yapacağım neler önerebilirsiniz tavsiyeniz ne olur?

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 16:57 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 16:54 ----------

İlginiz için teşekkür ederim. amacım kas olarak kilo almak. şu an spor, v.g yapmıyorum ancak spor a başlayacağım nasıl bir çalışma programı ve hangi ürünleri kullanmamı tavsiye edersiniz. cevabınız için şimdiden teşekkürler.

5. umut205gti

umut205gti Üye

Beğenileri:
    140
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    çorlu
    spora başlar başlamaz suplement alımı konusunda herkes ayrı birşey söyler. kimine göre ilk 2-3 ay gerek yoktur kimine göre de hemen suplement takviyesine başlanılabilir.

benim görüşüm eğer amaç kilo almaksa spora başlangıç ile birlikte karbonhidrat ağırlıklı bir suplement kullanılabilir.ama bundan önce ilk denenmesi gereken bu karbonhidratları normal besinlerden almak olmalı.
    spora yeni başlayan biri suplemente de aynı anda başlarsa kullandığı suplementlerden fayda görmeyebilir.vucuda bir zararı olmaz ama cebe , cüzdana zarar verir :)

6. alp1978

alp1978 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevabınız için çok teşekkür ederim.Normal besinlerden aldığım karbonhidarata ek olarak yukarıdaki ürünlerden hangisini tavsiye edersiniz.Karbonhidrat bakımından en zengin olanı BSN Truemass gibi gözüküyor. Aplodan ve Nitrotech hardcore yi beraber kullanmamı söyleyen satıcı kas olarak kilo alabileceğimi söylemişti.
    Artık cüzdana zarara katlanıyorum :)
    bench_O

Sayfayı Paylaş