Sizce hangi Supplement'i Kullanmalıyım ?

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve hepar34 tarafından 13 Ekim 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. hepar34

hepar34 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    merhabalar ben 17.09.2013 de salona yazıldım yazılmadan önce yazın 2 ay evde şınav mekik 3kg dambıllarla sıkı çalıştım. ben başladığımda

omuz - 96
    göğüs - 77
    bel - 65
    baldır - 37
    kol - 26
    kilo - 48,750 idi prodramımda ısınmaydı yanı karına çekiş göğüse çekiş göğüs press vs vs. 4x8 4x 15 şeklindeydi

ayın 11 inde yeni prgram yazdı hoca ve ölçtü ölçülerim

omuz- 98
    Göğüs - 78
    Bel - 68
    Baldır - 41
    Kol - 26.5
    kilo - 49.400-50 kg arasında gidip geliyor
    şuan böyle olçülerim bu ay içinde hiç supplement kullanmadım 1 ayımı tamamladım nerdeyse 5 gün kaldı artık hoca
    Pazartesi - Göğüs Sırt Bacak
    Salı - Bilek Önkol , Arka Kol , Omuz
    Çarşamba - Boş
    Perşembe - Göğüs Sırt Bacak
    Cuma - Bilek Önkol , Arka Kol , Omuz

genelde 10-8-6-6 şeklinde oluyor.
    şimdi asıl sorum bu ben supplement alıcam bugun şipariş edicem supplementler.com dan
    aklımda bir soru var ben gainer mi almalıyım protein tozumu başka birşeymi hocam bana gainer dedi aklımda şu gainer var

Hardline Progainer 5000 Gr | Supplementler.com
    protein tozunu secmedim daha 1 ini alabilirim sadece bana ne önerirsiniz gainer mi protein tozumu başka birşeymi birde hangi marka şimdiden sağolun

2. _Ersin_

_Ersin_ Üye

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    İstanbul
    Klasik olacak ama supplement için daha erken. Ancak ille de alacağım diyorsan protein tozunu tercih et. Optimum hem hesaplı hem de kalitelidir.

3. hepar34

hepar34 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    peki hocam bana neden gainer al dedi birde cok zayıfım gainer daha iyi olmazmı sizce ?

4. _Ersin_

_Ersin_ Üye

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    İstanbul
    Ek besin kullanmadan da kilo alabilirsin. 3-4 ay sıkı beslen, iyi çalış.. Eğer kilo alamazsan yine alırsın gainer'ini merak etme:)

5. hepar34

hepar34 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    yani ben olabildigince hızlı almak istiyorum şaunda gainer alsam sıkı sıkıda beslensem daha iyi olmazmı bugun salona gidip hocaylada konuşucam

6. _Ersin_

_Ersin_ Üye

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    İstanbul
    Paran çoksa alabilirsin. Ama bence hiç gerek yok şimdilik. 3 ay normal git. Gainer'le kilo alırsın ama aynı zamanda yağ da kazanırsın. Karbonhidrat ağırlıklı bir ürün çünkü.

Sen antreman öncesi bulgur, pilav gibi ürünler ye. Antreman sonrası protein ağırlıklı beslen. Daha az yağlanarak kilo alma şansın olur böylece.

Paranı daha yolun başında çarçur etme.

7. nockeee

nockeee Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    18
    Gainer kullanmak yerine daha cok ye. Kaldi ki baktigim cogu gainer'in icerigindeki karbonhidratlarin cogunlugu sekerden meydana gelmekte. Yani kaliteli karbonhidrat degil. Hardline'ninkine bakmaya calistim ancak sitesinde karbonhidratlarin nerden geldigi yazilmamis.

PROGAİNER 5000 GR - KARBONHİDRATLAR - HARDLINE NUTRITION

Hemen almaktansa biraz arastirip oyle satin al, alacaksan. Ama bana gore en gereksiz besin takviyelerinden birisi gainer.

8. hepar34

hepar34 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
  9. hepar34

hepar34 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    yardım edebilicek yokmu ?

10. matakara

matakara Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    3
    Öncelikle sorduğun soruların cevapları forumda mevcut biraz araştırırsan cevaplarını bulacaksın, şimdi sana forumda araştırma yapacak kadar sabrın yok, bu ürünleri kullanacak kadar bilgin yok, düzgün beslenecek kadar planın yokken neden supplement kullanacaksın önce bunları geçmen lazım diyeceğim sende bana kızacaksın. Her yerde yazar supplement destekdir, sen düzgün beslenmediğin sürece paran boşuna gidecek diyeceğim. Senin iyiliğin için yazıyorum inşallah yanlış anlamamışsındır. Muhtemelen yaşın genç paranı sokağa atma biraz zaman ayır forumdan bilgi al şu dönemde paranı çok da harcamadan yapabileceğin bir şeyler olacağını göreceksin. 3-5 ay geçsin vücudun alışsın sen biraz bilgilen yemek planını oturt o zaman alacağın supplement daha çok işine yarayacak.
    Kızmadın Umarım.

11. hepar34

hepar34 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    yo hayır kızmadım :) ben forumda dün ve bugundur baya araştırıyorum zaten bsn true mass ve optimum nutrition serious mass arasında kaldımbuarada ben yaz tatilinde evde bolca çalıştım 2 ay boyunca şınav mekik dambıll olsun barfiks olsun hertürlü çalıştım ve etkide sağladı okul acılıncada spora gittim direk şimdide 1 ay oldu salondaki toplam 3 ay ediyor yani çok zayıfım ve düzgün bir beslenme ritmim var zaten 3 haftada 2 kg aldım sanırsam suan ole gozukuyor ben bu ürünü ek olarak kalorimi aşıp daha fazla kilo almak için alıcam çünkü günlük karb ve protein ihtiyacımı tam karşılayamadıgımı düşünüyorum. bilgin için sağol

12. matakara

matakara Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    3
    Ne demek her zaman, bende hala araştırmadayım 3-4 aydır, inan bana ilk başta almayı düşündüğüm ürünler ile şu ankiler arasında bayağı fark var, yani zamanla ve bilgi arttıkça daha doğru ürünleri buluyorsun. Kilo alma konusunda düzenli beslenme ile daha sağlıklı kilo alırsın gibime geliyor. Sabah kahvaltıda lor, peynir ve sütü eksik etme, yanında konserve ton balığı taşıyabilirsen açıp yemesi de kolay, gün içinde proteinsizde kalmazsın. Güzel öneriler var forumda, başarılar.

13. hepar34

hepar34 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    teşekkür ederim peki şuan almaya kalkarsam en uygun gainer hangisi olabilir ?
    bsn true - optimum mass sizce ?

14. nockeee

nockeee Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    18
    3 haftada 2 kilo aldiysan niye weight gainer almak istiyorsun ki? 3 haftada 2 kilo fazla bile. Kas oldukca yavas gelisir.

15. hepar34

hepar34 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    tamam ama hocam kesinlikle ve kesinlikle almalısın dedi bana bügün ve dediki bütün gainer ların sana verecegi performans aynıdır dedi biri 10 digeri 20 kg vermez dedi true mass nasıl dedım 2 tane alıcam tamam al dedi ama dediki her gainer aynı etkiyi verir anlamadım .(

16. nockeee

nockeee Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    18
    Bazi gainerlarin karbonhidrat icerigine baktigin zaman, karbonhidratin ne kadarinin sekerden geldigini yazar. Seker orani yuksekse o urun nasil ayni etkiyi verecek diger kaliteli urunle? O yuzden bir gainer alacak isen icerigini iyi karsilastir, ona gore karar ver. Karbonhidratlarinin kompleks karbonhidratlardan geldigine dikkat et. Ama bence su asamada hic gerek yok sana.

17. melcan61

melcan61 Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    8
    Yer:
    İstanbul
    İlla supplement alıcaksan whey protein al spor öncesi sonrası tüketirsin gainer şimdilik gerek yok biraz yol al sıkı beslen yine olmuyorsan bu sefer spordan 2 saat önce gainer eklersin protein tozunun yanına sonuçta spor sonrası protein önemlidir duşun spor salonundan çıkışın felan derken 1 saati geçer yemeğe oturman o yüzden whey protein şart ve şimdilik yeterli benim fikrime göre . sıkı beslenme sonucu hacim alamazsan gainer eklersin. İyi çalışmalar kolay gelsin

18. matakara

matakara Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    3
    Sorunu yeni gördüm. Ben kilo düşmeye çalıştığım için gainer kullanmıyorum. Kilo almak istesem de tercihim gainerdan yana değil normal beslenmeme dikkat ederek kilo almaya çalışırdım. Benim düşüncem normal beslenme ile alabileceğim şeyleri supplementler ile almadan devam edebilmek.

19. hepar34

hepar34 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    teşekkürler peki universal creatin alıcam nasıl sizce ? 51 tl

20. matakara

matakara Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    3
    Valla ben creatin kullanıyorum başka bir markanın kreatinler bölümünde bu ürünün de değerlendirmeleri vardır oradan bakarsan kullanan arkadaşlardan daha sağlıklı bir yorum almış olursun.

Sayfayı Paylaş