Sizce hangi spor salonu iyi ?

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve windows96 tarafından 15 Ağustos 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. windows96

windows96 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba arkadaşlar forumu bayadır takip ediyorum. 16 yaşındayım ,Boyum 1.84 cm ve kilom ise 94 :( 4 aydır diyet+spor yamaya çalışıyorum ama motivasyon falan 0 layınca sadece 1.5 ay her sabah bir saat yürüdüm (Başlangıç kilom 104) 4 aydada yediklerime fazla dikkat etmiyorum ve kilom 94de sabitlendi doğal olarak. Şimdi spor salonuna zayıflamak için başlayıp daha sonra bırakıp evde dumbbell ve barla çalışmama devam etmeyi düşünüyorm.Aklımda 2 spor salonu var 1.si evimin hemen dibinde 2.si ise evimin 500-600 mt aşağısında siz hangi salonu önerirsiniz? yada giden arkadaşlarımız varsa bu salonları biraz anlatabilir mi?

1. http://www.unisportsfitness.com/AnaSayfa

2. http://www.fitnessformclub.net/ (Burası galiba ülkemizi strongest man de temsil eden Ersin Kuruel'in salonu yanlış bilmiyorsam)

Hayırlı Ramazanlar... :) bench_O

2. shaq

shaq MOD Yönetici Moderator

Beğenileri:
    1.688
    Ödül Puanları:
    123
    Bence evinin yanındakine gitmen daha avantajlı

3. windows96

windows96 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Bende öyle düşünüyorumda bilmiyorum ya sanki 2.salon daha iyi gibi geliyor resimlerine falan bakınca bildiğim kadarıyla da hocaları da baya bilgili ama bilmiyorum işte :S

4. shaq

shaq MOD Yönetici Moderator

Beğenileri:
    1.688
    Ödül Puanları:
    123
    sitedeki resimlerden çok gidip görmen daha iyi olacaktır.

5. windows96

windows96 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    teşekkür ederim hocam ilginiz için peki bu 2 salondan birine giden veya bırakmış olan arkadaşlarımız yokmu onların yorumuda benim için önemli

shaq bunu beğendi.
  6. mert31

mert31 Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    londra
    bende erenköyde oturuyorum. salonların 2sinede evim 10dakıka mesafede. kalite bakımından 2. daha iyi tabiki yer olarakta daha merkezi bi yerde. ama fiyat olarakta 1.den fazladır kesinlikle.

1. şuan tadilatta olması lazım bugun önünden geçerken içinde işçiler vardı ama kısa süreli tadilat gibiydi. aletler falan içerdeydi sadece 2-3 usta duvarda bişeyler yapıyordu.

bana sorarsan para sıkıntısı yoksa 2.ye git

7. windows96

windows96 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    mert31 Allah'ıma şükürler olsun şuan para sıkıntımız yok evime olan uzaklığı da 500-600 mt .Tüccarbaşı Böcekli Camii'nin hemen dibinde oturuyorum zaten sanki 2.salon kafama yatıyor gibi ama tam emin olamıyorum işte :S bu arada 1.salonun bulunduğu sitede oturuyorum bende gördüm o tadilatı :) koşu bandları falan ortalıktaydı hep

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 20:10 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 19:13 ----------

Yokmu cevap verecek arkadaslar ?

Son düzenleme: 15 Ağustos 2012
  8. brhmcr

brhmcr Guest

kesinlikle evine yakin olani sec, yakin olmasi cok buyuk avantaj boylece cok rahat hareket edebilirsin, kendine ilerde ya kim gidecek oraya diye bahaneler yaratmazsin.

9. windows96

windows96 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Hocam cevabınız için tesekkur ederimde söyle bir sorunun var evet evime cok yakın ama hocaları 2. Yere göre cok acemi ve aletleri 2. Yere göre baya bir derecede az digeri ise biraz uzak ama aletleri ve hocaları cok iyi :s bu yüzden cok kararsızım bench_O

10. Reginard

Reginard Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    18
    hangisi kaliteliyse onu seç madem para sıkıntın yok 500-600 mt. sıkıntı çıkarmaz bence o kadar. Ben sırf hocaları için neredeyse tüm mekrez ilçeyi yürüyorum

11. brhmcr

brhmcr Guest

PArdon yanlış anlamışım ikiside aynı mesafe ise kaliteli olana git tabi ki.

12. windows96

windows96 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Hocam 1. Verdigim yer evimin hemen yanında 2. İse evime 500-600 mt uzaklıkta . 1.nin tek avantajı evime yakın olması 2.ninse tek dezavantajı evime 500-600 mt uzaklıkta olmasıda bu sorun çıkarmaz diye düşünüyorum ama bu işi bilen sizlersiniz ben daha yeniyim :) sizin bilgileriniz benim icin cok önemli bı sorun yaratırmı 600 mt uzaklık (giderken yokuş aşağı, dönerken ise yokuş yukarı yürüyeceğim)

13. brhmcr

brhmcr Guest

600metre nedir ki hele sporcu adam için ben hergün salona 2 km yürüyorum mecburen.

14. windows96

windows96 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Yorumun icin teşekkür ederim 2. Salon aklıma yatmaya başladı :) thums:

15. Reginard

Reginard Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    18
    biz ne söylersek yalan olur çünkü biz yürümeyeceğiz o mesafeyi eğer diyorsan ki olsun ben inerim çıkarım o yokuşu üşengeçlik yapmam dersen kaliteli olanı tercih et ama bir süre sonra üşengeçlik başlaması ihtimaller arasında

16. windows96

windows96 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Hocam o zaman 2. Salona gitmek lazım ;) peki fit bir vücuda sahip olduğum
    Zaman body e yazılmama gerek varmı acaba fotograf ekliyim mı bide son olarak ideal kilom kac olmalı boyum 1.84

17. mert31

mert31 Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    londra
    bende atatürk caddesinde yeni garanti binası var o sokağın içinde oturuyorum. yaklaşık 1.5km uzaktaki gengym'e gidiyorum. bayardan dümdüz yürü böcekliyi geç. erenköy hastanesini görünce sağa dön o sokakta ama tavsiye etmem kesinlikle.
    sen en iyisi 2.ye git benden söylemesi evinde yakınmış zaten orası iyidir

18. windows96

windows96 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Tamamdir mert31 tesekkur ederim peki salona baslarken ne almam gerekli onlarida söylermisin?

19. mert31

mert31 Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    londra
    havlu, dışarda giyilmemiş spor ayakkabı ya da giyilmişse iyi silinmiş ayakkabı :) geri kalanını hocalar söyler zaten duyduğun kadarıyla genç kafadar hocalar varmış o spor salonunda :)

Sayfayı Paylaş