Sizce görüntüm iyimi ?

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Ensar96 tarafından 4 Şubat 2012 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Ensar96

Ensar96 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    P1202041545457.jpg

P1202041546012.jpg

P1202041546161.jpg

P1202041546357.jpg

15 yaşındayım ve evde kendi çapımda çalışıyorum ve sizlerle paylaşmak istedim. Kilo sorunum var ama sizce kaslarım iyimi ?
    15 yaşındayım
    1,72 boy
    50 kg
    yaklaşık 3 4 aydır çalışıyorum. Doğuştan biraz vardı vücut bench_O

2. Dynamo

Dynamo Üye

Beğenileri:
    1.714
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    En azından yağlı değil vücudun bu bir avantaj.

ZeusS_ bunu beğendi.
  3. Ensar96

Ensar96 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Sağolun hocam. Bana bi beslenme programı gerekli. Traplez geliştirmem gerek. Karnımıda atmadım çünkü 0 onun içinde bi çalışma programı arıyorum.

4. draft

draft Üye

Beğenileri:
    1.691
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Mimar
    Yer:
    İstanbul
    Değerli üyemiz ;
    Size önerimiz öncelikle forumda bir müddet zaman geçirmeniz, mevcut başlıkları okumanız ve hangi kas grubu için hangi hareketlerin yapılabileceğini gösteren egzersizler bölümünü incelemeniz.

Daha sonra yeni başlamış iseniz forumda 3.aya kadar program kalıpları mevcut onları inceleyebilirsiniz.
    Eğer daha ileri aşamada iseniz diğer üyelerin programlarının yorumlanması için açtıkları başlıkları inceleyiniz.

Forumda, ezbere yani sıfırdan diet listesi istemek doğru olmadığı gibi kurallara da aykırıdır.

Size önerimiz öncelikle forumda bir müddet zaman geçirmeniz, makaleleri ve üyelerin beslenme başlıklarını okumanızdır. Besinlerin 100gr içeriklerini inceleyip ne kadar protein-yağ-karbonhidrat-vitamin-mineral-sıvı almanız gerektiğini ilgili başlıklardan öğrenip kendi vücut tipiniz, hedefiniz, yaşam tarzınız ve ekonomik durumunuza uygun beslenme programı çıkarınız.

Hala tereddütleriniz varsa mevcut programınızı ve diğer özelliklerinizi yazacağınız bir başlık açınız ve üyelerimizin yorumlarını almaya çalışınız.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.
    Bodyforumtr Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş