Sizce Eskişehirin en iyi salonu neresi

Konusu 'Genel Bölüm' forumundadır ve apocalypse tarafından 17 Ağustos 2006 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 8 üye.
  1. apocalypse

apocalypse Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben şu an en..rgy e gidiyorum fena sayılmaz ama hoca dan pek memnun deilim,peki siz nereye gidiyorsunuz?

2. fast twitch

fast twitch Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    esjime gidiyorum, profesyonel bi adam olmadığım için çok da anlamıyorum zaten bu salon olayından. ama şu hareketi yapıcam diyip de aletsizlikten yapamadığım olmadı şimdiye kadar... tek sorun akşam 7-9 arası biraz kalabalık olması...

3. kim

kim Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    Eskişehirde 1 ay kadar energym'e gittim.Ramazanda da 15-20 gün kadar Eskişehirde olucam gene enerjime gitmeyi düşünüyorum.en azından aletleri temiz ve bakımlı.ama çok fazla güzel hatun var .bu da bir dejavantaj tabi.hoca konusunda biraz karışık bir yer kimin hoca olduğunu anlayamadığım ve benim içinde önemli olmayan bir salondu.Ama hoca yeni başlayan biri için çok önemli tabi.Bence Eskişehirde en iyi salonu sormaktansa hocası iyi salonu sor.

4. apocalypse

apocalypse Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bende hoca dan pek memnun değilim zaten yoksa salona sözümüz yok,bizim hoca 3 senedir yapıormuş vg yi,çok ta sayılmaz hani

5. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.922
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    firat 26 bu konuda sizi en kisa zamanda aydinlatacaktir... ;)

6. kim

kim Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    fırat 26 bu konuda aydınlatamaz çünkü neredeyse beleşe askeriyenin salonunda çalışıyor. 8) of of bulamadık şöyle beleş salon.

7. fırat 26

fırat 26 Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    MASKOTLUK BİTTİ
    baslıgı yeni gördüm kusura bakmayın

arkadaslar burda esjimde(subayorduevin ordaki)özgür hoca var abisi ingilterede profosyoneldir.kendiside gercekten sglamdır.bence orası güzel.salon olarakada güzel hoca olarakda güzeldir

baska hiç bi hoca ve salonu tanımam(yani tanırımda burdaki tanımam farklı manada)

gidecek arkadaslar bence bi degerlendirsin orayı

--

benim salon eskişehirin en mükemmel salonu masallah :oops: mesela aksam 9 30 da salon kapanıyor.ama ben içerde tek

calısıyorum askerlerde temizlik yapıyor sanki salon benim gibi bisey.benim gün saat sınırı olmadan giris 1 ytldir.

ömrüm ve saglıgım olursa insallah 2010 yılına kadar yaralanabilirim.ama hoca yok.

şöyle askerligini yapmamıs bi sampiyon felen bi düsse salona süper olucakda.ahh bi düsse onun 1 dakika ayrılmam yanından

15 ay askerlik ona 15 yıl gibi gelir sonunda beni kovarrr :D

8. apocalypse

apocalypse Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    tşklrr.benim de oraya giden arkdaşlarım var onların yorumlarıda iyi yönde,bakalım 1 ay bitsin oraya transfer olicam:)

9. dj_mechul

dj_mechul Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Iyi bir Salon

Mrb arkadaslar, Ben bu sene Temmuz ve Agustos aylarinda eskisehirde yazokulu yapacagim. Bu zaman zarfi icinde Fitness Salonuna gitmek istiyorum, benim icin ilk olucak.Bana önerebileceginiz iyi bir salon ve icinde iyi hocasi olan tabiiki var mi? mümkünse Osmangazi Universitesine yakin olsun.. Ilginize simdiden tesekkürler, Mail'lerinizi bekliyorum.bench_O

10. Aytosh

Aytosh Yeni Üye

Beğenileri:
    156
    Ödül Puanları:
    0
    en iyi salon eve en yakın olandır.

11. NcKerr

NcKerr Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    konuyu yıllar sonra hortlatmış gibi olacam ama eski olduğu için ve başka sitelerde benzeri bi konuya rastlamadığım için cevap yazdım.

şu günlerde bildiğiniz en iyi hocaya ve en iyi salona sahip tabi ücretide aşırı olmayan veya şöyle diyim öğrenci bütçesine uygun en iyi salon nerede? cevaplarınız için şimdiden tşkler

12. omrbrk

omrbrk Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    0
    ogüde öğrenciysen ogünün spor salonu eskişehirdeki çoğu spor salonundan güzel tavsiye ederim hem de ogü öğrencilerine 20 tl :D yok anadoludan veya lise öğrencisiysen o zaman fiyatı pahalıya geleceği için bi anlamı olmayacaktır tabi o zaman sablon çok güzel diyorlar fakat orası da bütçeni bayaaa aşar tahminimce :D onun dışında bi ara sportif cluba gittim ama orası da hem mekan olarak dar hem de alet çeşitliliğin çok iyi olmadığını düşünüyorum şahsen.. ogüdeysen bekleriz :)

13. NcKerr

NcKerr Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0

anadoludayım hocam ya. fiyatlar ne civarda dışarda bi bilgin varmı :)

14. omrbrk

omrbrk Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    0
    İyi bir salon arıyorsan 50 den aşağı bulamassın diye düşünüyorum 50 ye de bulman zor gibi bence. Sportif Club en son öğrenci üyelikleri aylık 70-80 TL gibi bişeydi diye hatırlıyorum. Esjim, Energym falan da var ama oraların fiyatı hakkında bi bilgim yok şuan. Sablonu zaten hiç sölemiyim, 6 aylık veya yıllık üye alınıyo diye biliyorum orada fiyatı da öğrenci insanı baya baya aşıyor..

15. nonsteroid

nonsteroid Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Güzel yer

Sablon kalitesinde bir yer keşfettim. sakarya caddesinde pttnin arkasına düşüyo. fiyatları da uçuk değil. öğrenciye de gider..dumbelllls

adını yazmayı unutmuşum merak eden olursa fitlife

Son düzenleme: 17 Aralık 2010
    1 kişi bunu beğeniyor.
  16. eagle26

eagle26 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    esjime başlıyorum thums: umarım istediğim sonucu alırım salon çok modern görünüyor başladıktan sonra daha detaylı bilgilerde verebilirizm merak edenler için ...

17. melek26

melek26 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar ben dersaneler sokağında JEET KUNE DO SPOR KULÜBÜ'ne gidiyorum. Gayet elit, müşteriyi adeta bir arkadaş sevecenliğiyle karşılıyorlar ve eğitmenler son derece ilgili ve eğitimliler. Tek geçerim, tavsiyem budur. WEB siteleri www.jkdeskisehir.com telefonları:0 537 686 0 444 Ayrıca savunma sporlarına merakı olanlar içinde farklı branşlar için stüdyoları mevcut. bench_O

Son düzenleme: 1 Mart 2012
  18. eniyi1234

eniyi1234 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Sayfayı Paylaş