sizce en iyi sonuç için hangi supplementi kullanmalıyım

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve sinful tarafından 30 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. sinful

sinful Bölüm MOD Yönetici Bölüm MOD

Beğenileri:
    95
    Ödül Puanları:
    38
    Merhaba arkadaşlar yaklaşık 7 aydır body sporu ile ilgileniyorum.Bu yazı geçirdikten sonra önümüzdeki kış takviye ile bu spora devam etmek istiyorum.Sizce hangi supplementi almam doğru olur.Ben yağlanmadan daha fazla vucudumu şişirmek istiyorum.Biraz araştırma yaptım bazı arkadaşlarım creatin bca al dediler bazıları iste protein tozunu önerdiler.Protein tozu olarak da muschcle tech nitrotech inerdiler.!5 gün sonra amerikaya gidiyorum sizinde önerileriniz ile ürünleri daha ucuza oradan alabilirim.Sizce protein tozu mu kullanmalayım yoksa creatin mi yada daha başka bir takviye mi almalıyım yorumlarınız bekliyorum.....Merhaba arkadaşlar yaklaşık 7 aydır body sporu ile ilgileniyorum.Bu yazı geçirdikten sonra önümüzdeki kış takviye ile bu spora devam etmek istiyorum.Sizce hangi supplementi almam doğru olur.Ben yağlanmadan daha fazla vucudumu şişirmek istiyorum.Biraz araştırma yaptım bazı arkadaşlarım creatin bca al dediler bazıları iste protein tozunu önerdiler.Protein tozu olarak da muschcle tech nitrotech inerdiler.!5 gün sonra amerikaya gidiyorum sizinde önerileriniz ile ürünleri daha ucuza oradan alabilirim.Sizce protein tozu mu kullanmalayım yoksa creatin mi yada daha başka bir takviye mi almalıyım yorumlarınız bekliyorum.....Merhaba arkadaşlar yaklaşık 7 aydır body sporu ile ilgileniyorum.Bu yazı geçirdikten sonra önümüzdeki kış takviye ile bu spora devam etmek istiyorum.Sizce hangi supplementi almam doğru olur.Ben yağlanmadan daha fazla vucudumu şişirmek istiyorum.Biraz araştırma yaptım bazı arkadaşlarım creatin bca al dediler bazıları iste protein tozunu önerdiler.Protein tozu olarak da muschcle tech nitrotech inerdiler.!5 gün sonra amerikaya gidiyorum sizinde önerileriniz ile ürünleri daha ucuza oradan alabilirim.Sizce protein tozu mu kullanmalayım yoksa creatin mi yada daha başka bir takviye mi almalıyım yorumlarınız bekliyorum.....Merhaba arkadaşlar yaklaşık 7 aydır body sporu ile ilgileniyorum.Bu yazı geçirdikten sonra önümüzdeki kış takviye ile bu spora devam etmek istiyorum.Sizce hangi supplementi almam doğru olur.Ben yağlanmadan daha fazla vucudumu şişirmek istiyorum.Biraz araştırma yaptım bazı arkadaşlarım creatin bca al dediler bazıları iste protein tozunu önerdiler.Protein tozu olarak da muschcle tech nitrotech inerdiler.!5 gün sonra amerikaya gidiyorum sizinde önerileriniz ile ürünleri daha ucuza oradan alabilirim.Sizce protein tozu mu kullanmalayım yoksa creatin mi yada daha başka bir takviye mi almalıyım yorumlarınız bekliyorum.....Merhaba arkadaşlar yaklaşık 7 aydır body sporu ile ilgileniyorum.Bu yazı geçirdikten sonra önümüzdeki kış takviye ile bu spora devam etmek istiyorum.Sizce hangi supplementi almam doğru olur.Ben yağlanmadan daha fazla vucudumu şişirmek istiyorum.Biraz araştırma yaptım bazı arkadaşlarım creatin bca al dediler bazıları iste protein tozunu önerdiler.Protein tozu olarak da muschcle tech nitrotech inerdiler.!5 gün sonra amerikaya gidiyorum sizinde önerileriniz ile ürünleri daha ucuza oradan alabilirim.Sizce protein tozu mu kullanmalayım yoksa creatin mi yada daha başka bir takviye mi almalıyım yorumlarınız bekliyorum.....Merhaba arkadaşlar yaklaşık 7 aydır body sporu ile ilgileniyorum.Bu yazı geçirdikten sonra önümüzdeki kış takviye ile bu spora devam etmek istiyorum.Sizce hangi supplementi almam doğru olur.Ben yağlanmadan daha fazla vucudumu şişirmek istiyorum.Biraz araştırma yaptım bazı arkadaşlarım creatin bca al dediler bazıları iste protein tozunu önerdiler.Protein tozu olarak da muschcle tech nitrotech inerdiler.!5 gün sonra amerikaya gidiyorum sizinde önerileriniz ile ürünleri daha ucuza oradan alabilirim.Sizce protein tozu mu kullanmalayım yoksa creatin mi yada daha başka bir takviye mi almalıyım yorumlarınız bekliyorum.....Merhaba arkadaşlar yaklaşık 7 aydır body sporu ile ilgileniyorum.Daha önce hiçbir takviye almadım.Hep yumurta tavuk gibi besinlerle idare ettim.Ama artık bu spora biraz takviye alarak devam etmek istiyorum.Kilo almadan (yağ) hem kuvvetlenmek hemde kas kütlemde arttırmak istiyorum.Çevremdeki insanlar kreatin al dediler.Bazıları da protein tozunu önerdiler.Protein tozunda da 2 marka üzerinde durdular biri muschle tech nitro tech bir diğeri weider sizce creatin mi almam doğru olur yoksa kreatin mi yoksa sizin önerebileceğiniz daha başka takviyeler var mı?Bu konu hakkında bilgisi olanların yardımını bekliyorum şimdiden teşekkürler.......

2. sinful

sinful Bölüm MOD Yönetici Bölüm MOD

Beğenileri:
    95
    Ödül Puanları:
    38
  3. cadocx

cadocx Üye

Beğenileri:
    406
    Ödül Puanları:
    0
    madem amerikaya gidiyosun 10 lbs whey al ve yanında yükte hafif pahada ağır supplementler al ilerde kullanmak için pre workout ürünleri olabilir natural testosteron arttırıcılar olabilir vs. vs.

Sayfayı Paylaş