Sizce En Çekici Erkek Parfümü Hangisi?

Konusu 'Kişisel Bakım' forumundadır ve Caribbean T tarafından 16 Ağustos 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 12 üye.
  1. Caribbean T

Caribbean T Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci & Sporcu
    Yer:
    İstanbul
    Evet arkadaşlar sizce en iyi ve en çekici erkek parfümü hangisi? Bayanlar erkeklerde en çok hangi parfümleri beğeniyor?

2. VENGEANCE

VENGEANCE Üye

Beğenileri:
    39
    Ödül Puanları:
    38
    Yıllardır parfümlere merak salmış hemen hemen piyasadaki bir çok parfümü denemiş ve kullanmış birisi olaraktan şunu söylemek isterim bayanların ve erkeklerin koku algıları çok farklı. Mesela bize hoş gelen bir parfümü onlar itici bulabiliyor yada tam tersi olarak düşünün, yinede bir sıralama yapmam gerekirse; Kendi deneyimlerimden yola çıkarak sırasıyla yazmak isterim.

Genç kızların erkeklerde hoşlandığı parfüm markaları;

1- Rochas Men (Kışın kullandığım parfüm)
    2- Carolina Herrera 212 Sexy Men
    3- Davidoff Cool Water
    4- Jean Paul Gaultier Le Male
    5- Armani Black Code

Olgun bayanların hoşlandığı erkek parfüm markaları

1- Givenchy Xeryus Rouge ( Yaz aylarında kullandığım parfüm) Bana göre en erkeksi parfüm.
    2- Yves Saint Laurent Body Kouros (Benim En sevdiğim parfüm fakat bayanlar için orta dereceli)
    3- Dior Homme intense
    4- Terre De Hermes ( Ben beğenmiyorum, ama nedense kadınlar markası nedir diye soruyorlar)
    5- Polo Blue

Yazmış olduğum kokular bizzat denediğim, olumlu, olumsuz yorumlarını aldığım parfümlerdir, tabiki karşılaşılan insanlara ve onların tepkisine göre bu durum değişir ama benim sıralamamda en çekici parfümler böyle.

leecH bunu beğendi.
  3. korkmazx

korkmazx Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    david off cool water tek geçerim, birde aromel let's party :)

4. selim4141

selim4141 Üye

Beğenileri:
    720
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Free
    Yer:
    Cehennemin dibi
    Christian Dior- Homme intense kesinlikle kış için bu parfümü araştır isminden çok söz ediliyor, ben bu kış almayı düşünüyorum.

5. Filipe

Filipe Yeni Üye

Beğenileri:
    49
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul

6. haven

haven Yeni Üye

Beğenileri:
    235
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Hekim
    Yer:
    Ankara
    yukarıdaki mesajı yazan arkadaşın Mükemmel bir zevki var. parfümlere çok meraklı biri olarak hemen hemen aynılarını kullanıyorum ama arada baldessarrini özellikle serin sonbahar akşamlarının favorisi..

kiss, sabrewolf ve VENGEANCE bunu beğendi.
  7. FasT

FasT Üye

Beğenileri:
    56
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Çekicilik göreceli kavram, üzerinde parfüme gelinceye kadar pek çok şey içeren aynı zamanda..

Ben sırf karşı taraf beğenecek diye kokusunu sevmediğim bir parfümü kullanmam.

Çünkü asıl önemli olan parfümü beğendirmek değil o parfümle sizin beğenilmeniz.

Sonuçta biz birer parfüm şişeleri değiliz.

Bu konu çok derin, bu yüzden sana tavsiyem kendine yakıştırdığını kullan.

Son düzenleme: 3 Eylül 2012
  8. oguz06

oguz06 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    AfroDizyak dediğimiz parfüm türleri vardır kadınları ilgisini çeken. Fakat pahalıdırlar
    şunu unutmamak lazım ki önerdiğiniz parfüm her tende aynı kokmaz. Örneğin ben esmer tenliğim kullandığım parfüm ve parfüm hakkında aldığım yorumlarlar ilgi çekici. Esmersen Dadya-e1o3 Tarçın şekerimsi bir kokusu vardır tavsiye ederim.

9. cayman

cayman Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    tom ford black orchid bütün kızların hasta olduğu, inanılmaz kokan 2 senedir kullandıgım halada doyamadıgım parfum

10. Zer0

Zer0 Üye

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    38
    Abercrombie-Fierce,tartışmasız kızların en çok begendiği parfüm diyebilirm bazı kızlar dünyanın en iyi erkek parfümü oldugunu iddia ediyorlar ben kokusunu pek beğenmesem de kim sürse kızlar "off fierce yaaa" diye laflar kullanıyorlar artık benim de alasım geldi.Armani Black Code kullanıyorum ama Fierce nedense öyle böyle değil kızlar gereksiz bir biçimde çoook fazla beğeniyorlar kıskançlık olmaya başladı bende.

Sayfayı Paylaş