Sizce Doğrumu besleniyorum.

Konusu 'Beslenme Günlüğü' forumundadır ve Acemiler tarafından 5 Mart 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Acemiler

Acemiler Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar aranıza yeni katıldım ve ufak tefek bir kaç sorum var yememle ilgili. öncelikle

Sabah 9.00 1 kase müsli light süt
    Kuşluk: 11.00 3 ceviz 3 kuru kayısı
    Öglen12.40: okulda çıkan yemeklerden pilav haşlanmışi tavuk yada tavuklu salata
    15.40 da multipower l-carnitine likid
    14.25 salona gidiyorum.
    salondan döndükten sonra
    akşam 20.00 gibide ızgara tavuk yada et yapıp yanına light ayran yada yogurt ve salata yapıyorum.

yaş 22 boy 1.87 kilo 85.3 göbekten şikayet :)

sabır işi biliyorum ama diyeti sıkı tutuyorum hiç kaçmadı bugune kadar. 1 ay olmak üzere spora başlmaam 88.7 den 85.3 e düştüm. l-cartine kullanmama rağmen biraz az sanıyorum?

Son düzenleme: 5 Mart 2011
  2. Bio

Bio Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Öncelikle tavsiyem müsli yerine sade yulaf kullanmanız müsliyi bende kullandım tadı gerçekten çok güzel ama yulaf ezmesi daha iyi olur lif oranıda gayet iyi açlık hissetmezsiniz hem.

L-Cartini antrenman öncesi almanız gerekmiyormu saatimi yanlış yazdınız yoksa birde
    akşam yemek saatinizi öne alabilirseniz iyi olur tavuk yağsız göğüs eti olursa daha iyi olur bol salata yiyin yanında ve tavuk öncesi çorba daha iyi olur.

Unutmuşum ekmek yemeyin yersenizde günlük 2 dilimi geçirmeyin biraz zor bir dönem olur sizin için ama emin olun sonuçları iyidir

Son düzenleme: 5 Mart 2011
  3. DeaqLe

DeaqLe Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Artvin
    * Kahvaltı'ya yumurta ekleyin . Gece boyunca vücudunuz katabolik etkiye giriyor.Sabah sadece müsli , yulaf vb.. almanız yeterli olmaz mutlaka protein de almalısınız bunun için en ideal olanı yumurtadır.

*Yatmadan önce mutlaka casein proteini alın.

4. Acemiler

Acemiler Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Teşekkür ediyorum kahvaltıya yumurtamıda ekledim artık ve 2. aya başlıyorum sporda protein tozuna geçiş yapıyorum ilk ay l-carnitine kullandım 88 den 84 e düştüm. şimdi protein tozuyla takviye yapmak istiyorum

Sayfayı Paylaş