Sizce bu vücut çok mu şişmiş?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve EgeBy tarafından 20 Haziran 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. EgeBy

EgeBy Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Arkadaşlar benim ideal hedefim Lazar Angelov gibi bir vücuda kavuşmak.2 sorum olucak.

Bu doğal yollardan mümkün mü?(Steroidsiz vs.)

2.si ise karşı cins de önemli sonuçta kızlara çok aşırı gelir mi böyle bir vücut?

2. cry1ngw0lf

cry1ngw0lf Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    ben 2. soruna cevap vereyim. bana erkek halimle bu kadarı fazla geliyor. kızlara gelirsek özellikle bu tarz olanlardan hoşlananlar da var ama genel anlamda bu kadar kaslı vücut hoşuna gitmez kızların. zaten böyle bir vücut yapabilmek için kendini bu spora adaman lazım. kızları düşündüğüne göre tam olarak kendini bu spora adamadığını düşünüyorum ve böyle olunca da bu vücudu yapman çok zor :)

3. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    Lazar tarzı vücudu yapmak zor öncelikle çünkü adam genetik olarak şanslı bir kere onun boyunda olsanda ve onun kilosunda olsanda onun gibi görünmeyeceğin kesin çünkü herkesin vücut yapısı farklı ayrıca adamın işi spor sen ise hobi olarak yapıyorsun o beslenmesine dikkat ediyor,antremanını aksatmıyor,motivasyonuna dikkat ediyor ek olarak maddi durumuda iyi onun için kendine daha makul hedefler belirlemelisin
    kız konusuna gelince hiçbir kız emin ol lazarın vücudunu iğrenç bulmaz ancak bu adamın vücudu gibi bir vücut yaparsak diğer kızlarında ilgisini çekeriz ve fantezi dünyalarını süsleriz:) bu nedenle kıskançlık ortaya çıkar ve sporu bırakman için hatta göbek bağlaman için ellerinden geleni yapabilirler ek olarak artık dünya obezite hastalığına doğru gidiyor çoğu kız kilolu yani senin fit vücudunu kıskanıp iğrençde diyebilirler ve şunuda yazayım bu iş ,millete hava atmak için yada kız tavlamak için yapılmaz zaten bunlar için yapanların 2 hafta içinde spordan sıkılıp bıraktıkları görülmüştür.

Son düzenleme: 21 Haziran 2013
  4. obensaltan

obensaltan Üye

Beğenileri:
    208
    Ödül Puanları:
    53
    Kızların bu çok şişme lafları hep geyik, siz yaptıkça hep böyle iyi daha fazla şişme derler
    3. ayda böyle iyi yeter diyen kız, 1,5 sene sonra da böyle iyi der :)

haa şişiyorum diyip bulkin bokunu çıkarırsanız (örnek bnm avatar halim) o zaman kızların hoşuna gitmez genel olarank

keepsoul bunu beğendi.
  5. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    bulk olayını biraz abartınca çevredeki insanlar bodyciden çok şişman olarak görüyorlar zaten ancak sağlam definisyon yapıp aynı zamanda hacimli görünmek için steroid genetik ve geniş imkan şart onun için en iyisi hafif bulk takılmak bence daha iyi yani şimdi sağlam definisyon yapacağım diyede etrafta 20cmlik bicepsle dolaşılmaz:)

6. Zealotry

Zealotry Yeni Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Lazarda steroid olduğunu düşünüyorum. Adamın suratında saç çıkıyo zaten bakarsanız.

7. qwaxs

qwaxs Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    1. soruna cevap olarak ilaç kullanmadan bu vücut çok çok zor. Herif mitolojide ki atlas gibi. Vücut geliştirmeye başla ondan sonra düşünürsün daha çok motivasyon için kullan bu idealini.
    2. soruna gelince tip yoksa ve dilin kıvrak değilse yani muhabbetin sarmıyosa istersen mr. olympia ol kızlar pas vermez :) Vücut herşey değil o konuda :)) Gözde çıkarmaz o ayrı konu :))

Sayfayı Paylaş