Sizce bu dogrumudur ?

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve kaankar tarafından 6 Nisan 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. kaankar

kaankar Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    13
    bir yerde okudum bu gercek dogru mudur ?

Whey , casein , isole vs paranızı çöpe atamyın . aynı paraya 1000 adet yumurta alabilirsiniz.bu işin özü steroid ve insülin dir bu enjektelere herkes ulaşamayabilir. ozaman ben size doğal yöntemi söyleyeyim. antrenman sonrası 5-10 arası yumurta yiyin,yedikten 45 dakika sonra 20 küp şekerli su için . buyrun size doğal anabolic insülin. yumurtalar tam kana aminoasit olarak karıştığında ani şekerli su baskınıyla pankreas çok yoğun insülin salgılar. yükselen insülinle kaslara hem glikojen hem de aminoastler pompalanacak.( bu iki bileşen de hücreye aynı insülin adındaki kamyon kasasında girerler ) şekerli suyu içtikten 15 dk sonra insülin nedeniyle yine kan şekeriniz düşecek ve açıkacaksınız, bundan sonra gün boyu sadece protein ağırlıklı besleneceksiniz. bu sistemle gelişime inanamayacaksınız.

2. atomkarınca01

atomkarınca01 Üye

Beğenileri:
    57
    Ödül Puanları:
    38
    1 ayda 20 kilo alırsın o zaman

3. ßeast

ßeast Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    18
  4. kaankar

kaankar Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    13
    birisi yorum atmıs bende ordan okuyarak gercekten boyle bir sey olur mu diye yazdım

5. atomkarınca01

atomkarınca01 Üye

Beğenileri:
    57
    Ödül Puanları:
    38
    Olur mu olamaz mı bilemem beni aşar fakat bir ayda aşırı derecede yağ toplayacağının garantisini verebilirim

6. deniz10

deniz10 Üye

Beğenileri:
    80
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    bunun doğruluğunu söyleyebilecek bilgide bi kişi değilim ancak 20 küp şeker nedir arkadaş, kaldıkı günde 20 tane yumurta yiyemediğim için kullanıyorum whey vs.

7. Aranel

Aranel Üye

Beğenileri:
    611
    Ödül Puanları:
    123
    İnsülin nasıl çalışır
    İnsülin, kandaki glukoz seviyesinin yükselmesine tepki olarak pankreas tarafından salgılanır. Yemek yedikden sonra, aldıgınız karbonhidratlar glukoza çevrilir ve kana geçer. Pankreas, kandaki yükselen glukoz seviyesini algılar ve insülin salgılamaya başlar.
    İnsülin, kandaki glukozu enerji olarak kullanır veya hücrelerde (karaciğerde veya kaslarda) glikojen olarak depolar. Bu işlem sonrasında kandaki glukoz seviyesi düşer ve pankreas insülin salgısını durdurur.
    Pancreas and insulin - myDr.com.au

Yani bu detaylara çok takılmaya gerek yok, günlük ihtiyacınızı karşıladıkdan sonra "protein,karb,yağ".. kas gelişimi olacaktır.
    Yumurtaları yiyip bir süre sonra 20 tane küp şeker yemek ile,
    Yumurtalarla aynı anda herhangi bir karbonhidrat almak(tabiki şeker gibi boş karbonhidrat degil) arasında hiç bir fark yok.

Sayfayı Paylaş