Sizce Bu Aletle Kardıyo olurmu?

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve gakkos tarafından 12 Ocak 2008 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. gakkos

gakkos Üye

Beğenileri:
    637
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    tekstil
    Yer:
    istanbul

Bildiğiniz gibi havalar soğuk olduğu zamanlarda koşmak oldukça zorlaşıyor hele benim gibi betondan bir bçlgedeyseniz daha zor olur bu yüzden siz ustalara sormak istedim bu alet ne kadar faydalı olur? vucudun nerelerini geliştirir? şimdiden teşekkür ederim

veveve bunu beğendi.
  2. aneximandros

aneximandros Özel Üye

Beğenileri:
    2.154
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Teorik Kimya
    Yer:
    USA
    Aerobik calismanin temel kosulu kalp atisinin belli bir seviyenin ustunde tutulmasidir. Bu aletle tutabiliyorsan yarar elbet ise. Ama kosmayi baska hicbir kardiyo ile degismem. Bu aletler vezirse, kosmak kraldir.
    Gelistirme demeyelim de sekil verme konusunda sanki biraz biceps biraz sirt (el halkalarini cekis sekline gore degisir) bolca bacak gibi duruyor.
    Ben boyle aletlere pek guvenmem, bakalim baskalari ne diyecek?

3. gakkos

gakkos Üye

Beğenileri:
    637
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    tekstil
    Yer:
    istanbul
    teşekür ederim aneximandros dediğin gibi birde diğer arkadaşlara bakalım ne diyecekler. tabi derlerse. :)

veveve bunu beğendi.
  4. djburakgs

djburakgs Üye

Beğenileri:
    156
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    İstanbul-Üsküdar
    http://www.interspor.com/html/kondisyon-urun.php?id=282
    bu sitede bu ürünle ilgili bilgiler var..öncelikle bu ürünün adı Twist&Shape.
    bu alet cardio çalışması çevresinde direnç sistemi uygulayarak tüm vücudu sıkı ve formda tutmaya yarıyor.bu aletin kullanılması çok kolay ama bi zaman sonra insan bıkıyor.bnm yeğen almıştı 1 ay kullandı sonra depo ya attı. bnm önerim kondisyon bisikleti alabilrsn al. başarılar....

Sayfayı Paylaş