Sizce bu ağrı gelişimmi?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve _Fabregas_ tarafından 4 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. _Fabregas_

_Fabregas_ Üye

Beğenileri:
    139
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Dün göğüs+kol en sevdiğim gündü göğüste 5er kilo arttırdım 50 kg 6x3 set yaptım bu beni çok mutlu etti :) biceps idmanıda tam istediğim gibiydi ama gelin görünki eve geldim saat 11 yattım 12 1 2 oldu uyuyamıyorum turladım biraz yine yattım yine uyuyamıyorum deli oldum dedim böyle işin ... kalktım tv izledim saat 7den sonra göğüs acaip ağırmaya başladı 2 3 haftadır böyle şiddetli kasılma ağrı olmamıştı bu pazartesi günleri bana bişey oluyor uyuyamıyorum belki psikolojik en sevdiğim bölgeler olduğu için herşeyi kusursuz yapmak istiyorum ama uyuyamıyorum:( papatya melisa ne varsa denedin yogurt sıcak süt vs. ama sizce uyumamama ragmen gelişme agrısımı bunlar? birde uyku için önerileriniz varmıdır acaba kitap okumak haricinde :)

2. FleXoR

FleXoR Özel Üye

Beğenileri:
    10.235
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Antrenör - Yazar
    Yer:
    Kırklareli & sivas
    biceps antremanını öne al. yada göğüs antremanını tek gün yap. göğüs antreman öncesi genel ısınma yap(koşubantı,bisiklet) genel ısınmadan sonra bölge ısınması yap(boş barla hızlı 50 defa bench, 2 kglik dumbellerle 50 defa yana açış, buterfly en hafif kiloda 50 tekrar) bu ısınmalardan sonra 1-2 dk dinlen ve antremana başla. mutlaka göğüste preslerden sonra açış yap antreman bitiminde göğüslere 10 dk soğuk su tut.

cexenes ve _Fabregas_ bunu beğendi.
  3. _Fabregas_

_Fabregas_ Üye

Beğenileri:
    139
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Yorumunuz için teşekürler öncelikle antrenman öncesi terleyene kadar bisiklet 5 7 dk arası oluyor ancak bölge ısınmasını yanlıs yapıyorum galiba 20 kg ile 20 tekrar yapıyordum son dediğinizide ilk defa duydum uyguluycam ,peki uyku probleminden muhtelif olan varmı ne yapabilirim

4. mert671

mert671 Yeni Üye

Beğenileri:
    67
    Ödül Puanları:
    0
    Göğüs antrenmanında en düşük kilolardan baslayarak yükseğe çıkarsan bir sorun olmaz banada aynısı oluyordu ama uyku sorununu çözmen lazım kasların gelişimi için

5. _Fabregas_

_Fabregas_ Üye

Beğenileri:
    139
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    uyku problemim için annem pasifflore şurup alıcak bugün önerirmisiniz yan etkisi varmıdır internette araştırdım ama kullanıpta yorum yapan kimseyi görmedim kullananınız varmı?

6. mert671

mert671 Yeni Üye

Beğenileri:
    67
    Ödül Puanları:
    0
    abim kullanıyordu bir yan etkisi yok sadce dozajı kaçırısan sabah uyanamazsın :D iyi çalışmalar

Sayfayı Paylaş