Sizce ben yanlış birşeymi yaptım?

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve msxx tarafından 27 Temmuz 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. msxx

msxx Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    yaklaşık 10 aydır gittiğim spor salonunda herşey güzel gidiyordu herkese yardım ediyordum etmeye çalışıyordumki geçen güne kadar herşey değşti iyi niyetli dediğim bir arkadaşla soyunma odasında muhabbet ediyoduk kolalrımızı falan ölçtük biceps çalışırken hep geniş tutmamasını hareketler arası hammer curl ve geniş dar tutmasının daha faydalı olacağını söyledim tutmuş salonun patronuna söylemiş beni bidaha gelme dedi başta zor ikna ettim arkamdan dediği laflar salonun programıma uymamamı söyledi programları kötüledi hocalık tasladı vsvsvs yahu ben yardım etmeye çalıştım kolunu ölçtüm metremi verdim bu ne küstahlık bu ne nankörlüktür ben nerde yanlış yaptımki.

2. XxBadyxX

XxBadyxX Yeni Üye

Beğenileri:
    308
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Evden
    Deveye diken insana ..... yarar.. boşwer

3. StaticX

StaticX Üye

Beğenileri:
    109
    Ödül Puanları:
    53
    Bırak o yanlış yapsın sen doğru olana inan ve yap .

4. spudd webb

spudd webb Üye

Beğenileri:
    168
    Ödül Puanları:
    53
    ben yazcaktım daha önce yazılmış.benzer olay benmde başıma geldi.salonda bazen hocaya yardım ediyorum.artık hareket gösterdiğim kimse benm için beni azarladı kötü davrandı fln demiş.bunu yüzüme dese o salondan sağ çıkartmazdım.hoca bile başından savıp doğru düzgün hareketleri gösteremzken ben doğru açılarıyla tek tek dakikalarca gösteriyordum.
    salondada hareketleri yanlış yapanlara,yenilere yardımcı oluyordum.

bu olaydan sonra çokta cinsel organımda diyerekten kimseye yardımcı olmadım.bazıları var adam direk belinden çıkartıyor barbel curlü yada yaptığı hareket alakasız yerini çalıştırıyor ama umursamıyorum.hoca derse ahreketi göster diye 2 sn gösteriyorum o kadar.
    insanların analdığı dil bu çünkü.üstüne nankörlük kıymet bilmeme tuzu biberi oluyor.birde çekememezlik senin binbir emekle yaptığın vücudu kıskanma kimi zaman beğenmemem aşağılık kompleksi içelrinden hayvanı uyandırıyor.

5. Göktan

Göktan Üye

Beğenileri:
    338
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Antrenör
    Yer:
    İstanbul
    Zırt pırt insanların hata ve yanlışlarını düzeltmeniz ukalaca gözükecektir.Bırakın kendi doğrusunu kendi bulsun veya hocası göstersin.Kendi işinize bakın.Yeni sporcular hareketlerde cheating ve hatalar yapabilir bunu kişi ile herhangi bir münasebetiniz yoksa düzeltmek size değil salon hocasına düşer.Sizde eğitimsiz olduğunuz için düzeltiyim derken daha yanlış bilgiye iteleyebilirsiniz sporcuyu bu sebeblerle karışmayın kimseye.

Hocanın salondan falan kovması ayrı bır konu terbıyesızlık.

kaka bunu beğendi.
  6. spudd webb

spudd webb Üye

Beğenileri:
    168
    Ödül Puanları:
    53
    zaman zaman salona bakmak durumunda kalıyorum.inasnlarla iyi kötü muhabbetimde oluyor.üstelik aynı salona 3 yıla yakındır gidiyorum.salonda çoğunu tanıyorum.birazda bunlara güvenerek insanalra yaklaşıyorum.
    bende başlarda bana hareketi göstereni hareketime karışana bozlurdum.sonra baktım doğrusu bana denilen gibiymiş bende bundan insanalra yardımcı olmaya çalışıyorum.

birde söyleyişten söyleyişe fark var.tutupta 3 aylık birinin bana hareketi nasıl yapacağımı demesiyle 1-2 yıllık birinin demesi ve hareketleri gösterme biçimleri uslupları farklı. ama artık salona girerken bile selam vermiyorum kimseye.en güzeli bencillik.banane değil mi sakatlanırsa sakatlansın deveye diken yarıyor ne de olsa
    aslında bu konuda çok doluyumda neyse....

7. Göktan

Göktan Üye

Beğenileri:
    338
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Antrenör
    Yer:
    İstanbul
    3 senedır gıttıgın salonun hocası mı kovda senı ? bende daha o salona gıtme

8. spudd webb

spudd webb Üye

Beğenileri:
    168
    Ödül Puanları:
    53
    kovulan ben değilim :) konuyu açan arkadaş.ben yardımcı olduğum insanların daha sonradan bana iftira atmalarına sinirleniyorum

9. kutlukan

kutlukan Üye

Beğenileri:
    406
    Ödül Puanları:
    73
    salonun sahibiyle 15 yıllık arkadaşım,müsabakaya hazırlanıyorumama kesinlikle hocanın verdiği program dışında bana hareket soran yardım isteyen olursa söylemem,bu salon hocasının görevidir başkalarına yardım etmeye hele ki eğitimin yoksa salonda yanlış,bizim salonda da hocanın parasını verip gönderdiği çok oldu programa uymayan ve başkalarını buna göre yönlendirenleri...bana göre salon sahibi haklı her yerin bi kuralı var...

10. msxx

msxx Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    bidaha gelme demesi bence terbiyesizlikti arkamdan konuşan şahıs futbolcu hocanın öğrencisi salona üye bile değil ben salona 12 aydır üyeyim 1 aylık üye olsam neysede 12 aylık üyeyi koymak resmen b.k gibi param var umrumdamsn demek gibi birşey tabi benm 12 aylık o salonda münasebetimi hiçe sayıyor ben program dışına çıkmadımki zaten hocanın vermediği bir harekte falan değildi sadece bicepsmi belmi çalışıyor belli değildi yardım ettim ordan biri gördü işte akıl veriyor diye şikayet etti sonra hoca bidaha gelme dedi akıl işi değil başka salonda yok yalvardım yakardım salonda kaldım

Sayfayı Paylaş