Sizce başlamalımıyım ?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Cicero tarafından 19 Nisan 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Cicero

Cicero Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Herkese merhabalar arkadaşlar yaşım 19 aslında bakarsanız. Body ye yazılmayı pek düşünmüyordum ama aklımada sonradan giriverdi. kick boks istiyordum. sizlere sormak istediğim. Body ye yazılmalımıyım görünümden harici benim için güç önemli yani uzun lafın kısası güç olarak sizce bir artış olacakmıdır? ve olacaksa Ankarada demetevlerde power line sport center var orası nasıldır sizce ? Cevaplar için teşekkürler şimdiden herkese.

2. PaleHorse

PaleHorse Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    0
    Güç olarak artış olur ama daha önce hiç spor yapmadıysan biraz zaman alacaktır istediğin seviyeye gelmek.

Cicero bunu beğendi.
  3. Cicero

Cicero Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Daha once hiç yapmadım hocam spor sence ne yapayım ? kick boksa gidip dövüş sanatı ogrensem dahamı mantıklı ? boksda dahamı cabuk ilerlerim ?

4. Kursat38

Kursat38 Üye

Beğenileri:
    40
    Ödül Puanları:
    38
    Önce bodye git biraz güç kazanırsın ve vücudun şekillenir sonra hem body hem kick boksa devam et ben olsam öyle yapardım.

5. PaleHorse

PaleHorse Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    0
    Box, kick box ve muay thai'de diğer dövüş sporlarına göre daha az teknik olduğu için rahat bir şekilde ilerlersin. Oradaki hoca sana zaten program verecektir, zaten iyi bir boks okuluna gidersen ağırlık da olur orada, onlardan faydalanabilirsin.

Sayfayı Paylaş