sizce başlamalı mıyım?

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve Cellucorc4 tarafından 30 Ekim 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. Cellucorc4

Cellucorc4 Üye

Beğenileri:
    229
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    istanbul
    arkadaşlar ben 20 yaşında mimarlık 2. sınıf ögrencisiyim geçen yıl vücut geliştirme yapmıştım bir süre ve finaller falan tembellik ettim sanırım biraz bahane edip bıraktım ve şimdi düşündügümde 2 ewet zor bi sınıf ancak 3 daha zor olcak illaki önümde bi engel olucak bu sporu yapanlarda boş insanlar değil yani sadece işi rahat okulu rahat olanlar yapmıyodur sanırım ve şimdi tekrar başlamaya karar verdim haftada p.tesi perşembe ve cumatesi akşamları mı spora ayırıp gidiyim diyorum her insanın kendine ne olursa olsun vakit ayırması gerektigine karar verdim ancak sizden cesaret almam lazım sanırım siz olsanız ne yapardınız fikirlerinizi alabilirmiyim

teşekkürler..;)

2. Dr.Science

Dr.Science Üye

Beğenileri:
    90
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci (Tıp Fakültesi)
    Yer:
    Hatay
    Bence başlamalısın :)

Ben yatılı okuyan bi öğrenciyim fen lisesinde.Buna rağmen gidiyorum.Hedefim Hacettepe Tıp.Orayı kazanırsam bile devam edecem bb ye! hyper_hyper_

rahatlık açısından diyorsan üniversiteden daha rahatı yok heralde bu spor için ;)bench_Obench_Obench_O

3. Cellucorc4

Cellucorc4 Üye

Beğenileri:
    229
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    istanbul
    ilgin için saolasın :) ben sabah 7 de evden cıkıp aksam 8 de ewe geliorm hafta sonu c.tesi illaki giderim spora hafta içi de 2 gün 8 ile 10 arası ayırırım inş. yani spora alıştıktan snra cok fazla yorgunluk verip etkilemez sanırım değilmi

Dr.Science bunu beğendi.
  4. Dr.Science

Dr.Science Üye

Beğenileri:
    90
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci (Tıp Fakültesi)
    Yer:
    Hatay
    Spor yaparken illaki yorulacaksın.Ama vücudundaki değişmeleri gördükten ve ilgi sana doğru kaymaya başladıktan sonra bırakmak istemeyeceksin bu sporu :):)

Ama sana şöyle bir şey söyleyeyim.Bu spora emek vermek gerekir ve karşılığını hemen beklememek gerekir.Yani kısaca disiplin istiyor bench_Obench_O
    Disipline ayak uyduran kazanır... :)

Cellucorc4 bunu beğendi.
  5. Cellucorc4

Cellucorc4 Üye

Beğenileri:
    229
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    istanbul
    peki haftada 3 gün pazartesi perşembe cumartesi yeterlimidir ?

6. darkhacker

darkhacker Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    başlamalısın bence salona gelen gurbette olan öğrenci arkadaşlar abilerim var..

7. coss18

coss18 Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    sakarya
    benim hep kendi adıma üzüldüğüm bi nokta var.neden daha önceden başlamadım diye.yaptık ça hoşuna gider ve hoşuna gittikçe daha çok yaparsın.böyle müthiş döngüye sahip bişe bırakılırmı yahu:)ayrıca ben 4. sınıftayım ve zaman açısından sıkıntı diye bişe yok.dostum ayrıca öyle bir dönemdeyiz ki ya bu sporu yapıp üçgen olursun yada pc başında sabahlayıp abur cuburu yiyip tersine üçgen olursun.işte sen bunun tercihini yap:"ben hangi üçgen olmalıyım?"

Cellucorc4 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş